Trys jaunąją kartą įkvepiančios merginos – energingoje, madai skirtoje fotosesijoje

Monika Linkytė, Karolina Meschino, Monique / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-03-22 14:56
Monikos Linkytės, Karolinos Meschino ir Monikos Pundziūtės-Monique pristatinėti nereikia. Veiklios, įkvepiančios ir be galo talentingos – visi šie apibūdinimai joms tinka taip pat, kaip ir 2018 m. „H&M“ pavasario kolekcijos drabužiai.

Naujausioje kolekcijoje vyraujantys moteriški, gėlėmis puošti gaminiai – sukurti stiprioms, veržlioms ir, svarbiausia, modernioms moterims.

Tokios fotosesijos iniciatoriams pasirodė, jog Monika Linkytė, Karolina Meschino ir Monika Pundziūtė-Monique – būtent tokios yra.

Monika Linkytė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad su Karolina kartais susitinka kavos išgerti, o su Monique – nuo seno puikiai sutariančios kolegės.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Laiminga, drąsi, sąmoninga ir būtinai kūrybinga – tokį stiprios moters portretą aš įsivaizduoju“, – šyptelėjo Monika, paklausta apie moters tvirtybę.

Jaunoji stilistė Karolina Meschino, sutikusi įsiamžinti kartu su bičiulėmis, „Instagram“ paskyroje su tūkstančiais sekėjų dalijosi akimirkomis iš užkulisių: „Svajonių komanda“, – apie savo tos dienos potyrius rašė mergina.

Fotosesijoje įsiamžinusios jaunosios kartos „influencerės“ pristatė šį sezoną dominuojančias klasikines juodą ir baltą spalvas, džiaugėsi ir grožėjosi žaismingumo pridedančiais raudonos ir melsvos spalvų akcentais.

Plazdenančios suknelės, plačios kelnės, džinsai ir rafinuotos palaidinės šį sezoną taip pat itin madingos ir puošiamos siuvinėjimais, asimetriškais kirpimais bei daugiasluoksniais raukiniais.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.


2018 m. „H&M“ pavasario kolekcijos ambasadorėmis Lietuvoje pirmą kartą tapusios Karolina Meschino, Monika Linkytė bei Monika Pundziūtė atskleidė tikrą moteriškos energijos ir draugystės dvasią.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai