Trys įvaizdžiai per vieną dieną: Meghan Markle demonstruoja nepriekaištingą stilių

Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-11 10:33
Karališkajai šeimai šios savaitės dienotvarkė – itin įtempta. Pirmadienį buvo pakrikštytas Kate Middleton ir princo Williamo trijų mėnesių sūnelis Louisas, antradienio dieną visa kilmingoji šeima dalyvavo Karališkųjų oro pajėgų šimtmečio minėjime, o pavakarę Meghan Markle su princu Harry jau lankėsi Airijoje, kur susitiko su šalies ministru pirmininku Leo Varadkaru.

Dalyvaudama Karališkųjų oro pajėgų šimtmečio minėjime ir lankydamasi Airijoje M. Markle per dieną pakeitė net tris skirtingas sukneles.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šimtmečio minėjime ji vilkėjo juodą mados namų Dior suknelę, nusileidusi Airijoje sužibėjo su žalia Givenchy suknele, o vakarui ji pasirinko juodą Kate Middleton pamėgtos dizainerės Emilia Wickstead suknelę.

Airijoje M. Markle ir princas Harry viešės dvi dienas, tai pirmas jų oficialus vizitas užsienyje po vestuvių.

„Mes labai džiaugiamės čia būti, tai mūsų pirmas tarptautinis vizitas kaip sutuoktinių poros. Ir tikiuosi, kad jų bus dar labai daug. Stovėdamas čia, šį gražų vakarą, aš puikiai suprantu ir matau kodėl Airija tokia svarbi mano šeimai. Ir, žinoma, tiems, kurie čia atvyksta“, – vizito metu kalbėjo princas Harry.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai