Trys Indrės Burlinskaitės patarimai norint turėti riestą užpakaliuką

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-01 20:48
Grupės „Kitokios“ atlikėja ir bikinio fitneso varžybų dalyvė Indrė Burlinskaitė gerbėjus vis palepina nuotraukomis iš sporto salės. Naujausiose nuotraukose mergina pademonstravo savo užpakaliuką – akylesni gerbėjai pastebėjo, kad Indrės kūno formos kiek pasikeitusios nuo tada, kai ji dalyvavo bikinio varžybose.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ir iš tiesų, šiuo metu kelis kilogramus priaugusi I.Burlinskaitė pataria, kaip turėti išraiškingesnį ir riestesnį  užpakaliuką, nes perdžiūvusi figūra, anot jos, neturėtų būti merginų siekiamybė.

„Tokios štai ir paslaptys – pritūpimai su dideliais svoriais, tinkama mityba ir plius keletas kilogramų bendros kūno masės. Truputį paeksperimentavau su savimi: pakeičiau sporto programą ir dabar kūnui leidžiu daugiau pailsėti, o treniruočių metu didžiausią apkrovimą skiriu apatinei kūno daliai – pratimus darau su dideliais svoriais. Kaskart sporto salėje darau pritūpimus su štanga bei su svareliais – gilius, iki pat kulnų. Taip pat minu stepą“,  – Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Taigi Indrės Burlinskaitės patarimai, norinčioms turėti riestesnį užpakaliuką:

1.    Pritūpimai su svoriais
2.    Subalansuota mityba
3.    Plius keli kilogramai prie bendros kūno masės

Už dailią figūrą I.Burlinskaitę gerbėjai maudo komplimentuose. Ar jie suteikia papildomos motyvacijos?

„Tikrai jų sulaukiu ir tuo mėgaujuosi! Turėti gražų užpakaliuką, kai genai nėra visai palankūs – sudėtinga. Nenoriu būti perdėtai liesa, noriu jaunoms panelėms, kurios mane stebi ir seka feisbuke, pasiųsti kitokią žinutę: perdėtas liesumas seniai nebemadingas, gražiausios yra sportiškos moterys proporcingomis kūno formomis!“ – įsitikinusi pašnekovė.

„Kaip tik žiūrėjau laidą, kurioje moterys dalinosi patirtimi ir pasakojo savo kryžiaus kelius iki kosmiško liesumo. Nesąmonė! Maitinkitės sveikai, sportuokite, mylėkite save ir būsite gražios, nuostabios, švytinčios!“ – ragindama pridūrė Indrė.

Ar ji pritaria nuomonei, kad užpakaliukas – bene seksualiausia moters kūno vieta? „Dauguma iš tiesų mano, jog užpakaliukas – seksualiausia moters kūno vieta. Ir tikrai, gražūs sėdmenys atrodo viliojančiai. Man atrodo, kad kalbant apie kūno grožį svarbiausia – proporcijos“, – sakė I.Burlinskaitė.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai