Trynukų mama Simona Lipnė – apie keliones su mažais vaikais ir šventinį laikotarpį jų namuose

Simonos Lipnės šeima/Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-19 11:48
Trynukų mama Simona Lipnė yra ne iš tų, kurios mėgstu sėslų ir ramų gyvenimo būdą. Socialinėje erdvėje puikiai žinoma moteris kuria savo tinklaraštį, o gyvenimo akimirkomis mielai dalijasi „Instagram“ tinkle.

„Švenčių metas – tikras maratonas, kai laukia kelionės po visą Lietuvą. Giminaičiai labai nori pasidžiaugti trynukais, todėl vienus aplankę negalime kitiems pasakyti, kad neatvažiuosime. Keliauti su trimis vaikais – nemenkas iššūkis, kuriam reikia pasiruošti iš anksto“, – sako nuomonės formuotoja, kuri instagrame turi daugiau nei 60 tūkst. sekėjų.

Artėja Kalėdos – giminių lankymo maratonas, todėl neišvengiamai reikės praleisti daug laiko automobilyje.

„Labai smagu susitikti su giminaičiais, kuriuos matome tik per Kalėdas. Ypač laukiu šių švenčių, noriu pabūti su visais kartu. O kur dar vakarienės stalas – galima bus sau leisti pavalgyti atsipalaidavus. Vaikams tai – pirmosios Kalėdos, kai jau jie kažką pradeda suprasti. Su vyru dėliojame planą, kada ir kur vyksime, kas ką gamins. Labai malonūs rūpesčiai“, – kalbėjo S. Lipnė.

Simonos Lipnės šeima/Vido Černiausko nuotr.
Simonos Lipnės šeima/Vido Černiausko nuotr.

S. Lipnė pasakojo, kad įveikti atstumus su mažyliais padeda pokalbiai, aptarimas, ką šeima mato pro langą. „Dažniausiai stengiamės keliauti tada, kai vaikai miega. Jei nepavyksta to padaryti, svarbiausia su vaikais – kuo daugiau bendrauti. Važiuodami automobiliu labai mėgstame dainuoti. Kai vaikams skiri daug dėmesio, viskas pavyksta puikiai. Žinoma, paskutinė viltis, kuri visada išgelbėja, yra filmukas. Kartais tenka traukti planšetes ir leisti vaikams pasinerti į spalvotąjį animacijos pasaulį. O jis visada suveikia šimtu procentų“, – šypsojosi žinoma mama.

Kalėdų Senelis šiais metais S. Lipnės vaikams atneš rogutes. Visa šeima labai tikisi, kad už lango bus sniego ir jie galės pasimėgauti aktyviu laisvalaikiu. „Taip pat sugalvojome vaikams padovanoti akvariumą su trimis žuvytėmis. Norime, kad vaikai mokėtų rūpintis ne tik vienas kitu, bet ir gyvūnais“, – sako S. Lipnė.

Simonos Lipnės šeima/Vido Černiausko nuotr.
Simonos Lipnės šeima/Vido Černiausko nuotr.

Ir nors S. Lipnei vaikai yra be proto svarbūs, ji nepamiršta ir savo vyro. Štai prieš pat Kalėdas ir Naujuosius metus pora trumpam pabėgo į Izraelį, Tel Avivą – tam, kad galėtų pabūti vienas su kitu, pasidžiaugti draugija, dar kartą atrasti magišką miestą ir pasimėgauti laiku sau.

„Per švenčių šurmulį, lėkimą, dovanų pirkimą, užpuolusias ligas ir skubėjimą žmonės pamiršta savo antrąsias puses. Nesinori, kad ir mums taip nutiktų. Norisi pabėgti nuo rutinos. Kelionė į Tel Avivą – mūsų aštuntasis pabėgimas nuo tada, kai atsirado trynukai. Turint tris vaikus ir dar vienodo amžiaus, visą eterį gyvenime užima tik jie. Grįžtame pailsėję, su naujomis jėgomis ir idėjomis. O labiausiai būname pasiilgę vaikų, tada vėl norisi skirti visą dėmesį tik jiems! Patariu ir kitiems tėvams tai išbandyti – vaikai jums tik padėkos. Juk pailsėję, nepavargę tėvai yra kur kas geriau nei surūgę ir įsisukę į nesibaigiančius rūpesčius“, – sako S. Lipnė.

Temos:

Aktualu Kalėdos

Naujausi straipsniai