Trumpu kombinezonu pasipuošusi Greta Lebedeva: „Juk karšta, negi turėčiau vilkėti kailinius?“

Greta Lebedeva / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Kitokios“ narei Gretai Lebedevai dailių kūno linijų išties galima pavydėti. Kasdien sporto salėje plušanti atlikėja nevengia demonstruoti savo figūros. Socialiniuose tinkluose savo gerbėjams ji nuolat parodo pikantiškų nuotraukų, kuriose matyti intensyvių treniruočių rezultatai.

Greta ne kartą įrodė, kad gali būti ir elegantiška, ir koketiška. Mergina nuotraukose dažniausiai vilki sportinę aprangą arba seksualius maudymosi kostiumėlius, o vienoje naujausių fotografijų įsiamžino avėdama aukso spalvos aukštakulnius, apsitempusi trumpučiu seksualiu kombinezonu.

Iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, kad šis drabužis baigiasi šortukais, o ne sijonu. Dėl šios priežasties internete ji spėjo sulaukti ir pastabų: ar ne per drąsus toks merginos drabužis?

Tačiau į tokias replikas Greta tik numoja ranka. „Juk karšta, negi turėčiau vilkėti kailinius?“ – Žmonės.lt sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prie Salotės ežero poilsiavusi Greta Lebedeva pademonstravo seksualų bikinį ir įdegusį kūną

Pasak merginos, lietuviai į atvirtus drabužius žiūri gana konservatyviai ir bijo apsinuoginti.

Greta Lebedeva / Asmeninio albumo nuotr.

„Lietuviai dažnai nedrįsta apsirengti taip, kaip norėtų, jiems svarbu, kas ką pagalvos. Pavyzdžiui, Anglijoje, juk ten visi rengiasi kaip nori ir visi jaučiasi gerai. Tiesa, man Anglijoje jau per daug tos laisvės, bet, tarkime Amerikoje – labai patinka. Kai ten viešėjau – man labai patiko. Ten pabuvus net nebenorėjau grįžti į Lietuvą“, – Žmonės.lt sakė Greta.

Vilkėdama šį kombinezoną ji išėjo susitikti su bičiule. Kaip pati sako, „aptarė darbo reikalus ir tiesiog pačilino“. Greta neslepia – eidama gatve ji sulaukia ne vieno praeivio žvilgsnio: moterys nužvelgia figūrą, vyrai merkia akį, palydi šypsenomis.

Tačiau toks dėmesys jau nebestebina ne tik jos, bet ir širdies draugo, imtininko Aleksandro Kazakevičiaus. Paklausta, ar mylimasis nepavydi, Greta nusijuokė: „Ne, man labiau reikia pavydėti jo. Jis gražus vyras, prie jo moterys kimba. Mes abu kažkaip jau apsipratom, suprantam, kad esame matomi, tačiau jau norisi šiek tiek ir ramybės, nebūti po tuo padidinamuoju stiklu.“

Greta Lebedeva demonstruoja itin liekną ir sportišką figūrą (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau