Trumpiausios įžymybių santuokos: kodėl išsiskyrė jų keliai?

Britney Spears / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-02 12:18
Išlaikyti ir puoselėti santuoką tikrai nėra lengva. Tai daryti dar sunkiau, jei esi pasaulinio garso įžymybė, nuolat persekiojama įkyrių paparacų, neduodančių ramybės nė viename žingsnyje.

Vis dėlto kai kurios garsenybės savo prie altoriaus duotų įžadų laikosi daugelį metų, tuo tarpu kitos santuokos trunka trumpiau net ir už vestuvinį vakarėlį. Garsios poros išsiskiria vos po dviejų parų, po poros savaičių ar po 72 dienų. Pateikiame jums trumpiausias santuokas garsenybių pasaulyje:

► Britney Spears ir Jasonas Allenas Alexanderis
Santuokos trukmė – 55 valandos

Tikriausiai net nekyla klausimų, kur ši porelė apsimainė vestuviniais žiedais. Žinoma, kad Las Vegase. Už savo mokyklos draugo Jasono Alexanderio Britney Spears ištekėjo 2004 metų sausio mėnesį, tačiau jų santuoka buvo anuliuota jau vos po 55 valandų. Tuomet garsiosios dainininkės atstovai spaudai teigė, kad Britney nesuprato ką tuo metu darė. Matyt, čia koją pakišo per didelis alkoholio kiekis dar prieš vestuves...

► Carmen Electra ir Dennisas Rodmanas
Santuokos trukmė – 9 dienos

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Štai dar viena Las Vegaso porelė. Gražuolė aktorė Carmen Electra ir krepšininkas Dennisas Rodmanas santuokos žiedus buvo sumainę dar 1998 metais, tačiau jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei savaitę. Vėliau pora aiškino, kad vedybos buvo jų akimirkos sprendimas, dėl kurio abu gailėtis pradėjo jau po keletos dienų.

► Ali Landry ir Mario Lopezas
Santuokos trukmė – 2 savaitės

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gražiausia JAV moterimi 1996 metais tituluota seksualioji aktorė Ali Landry vestuvinius žiedus su garsiu Amerikos laidų vedėju ir aktoriumi Mario Lopezu sumainė 2004 metų balandžio mėnesio pabaigoje katalikiškos ceremonijos metu Meksikoje. Iki vestuvių pora draugavo net 6-erius metus, tačiau jų santuoka baigėsi vos po 2 savaičių. 2011 metais Mario Lopezas galiausiai atskleidė, kad santuoką nutraukė pati Ali, kai sužinojo, kad per bernvakarį aktorius jai buvo neištikimas.

► Kim Kardashian ir Krisas Humphriesas
Santuokos trukmė – 72 dienos

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kim ir Krisas prabangioje vestuvių ceremonijoje įžadus vienas kitam davė 2011 rugpjūčio mėnesį. Jų vestuvės buvo kaip reikiant išreklamuotos per Kardashianų realybės šou ir tapo pagrindine žurnalo „People“ tema. Nepaisant to, po 72 dienų santuoka nutrūko. Sklando gandai, kad ši santuoka buvo surežisuota tam, jo dar labiau pakeltų Kardashianų šeimos populiarumą ir kad Kim galėtų pasidžiaugti pasakiškomis vestuvėmis.

► Jennifer Esposito ir Bradley Cooperis
Santuokos trukmė – 4 mėnesiai

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aktorė Jennifer Esposito ir Bradley Cooperis susituokė 2006 metais gruodžio pabaigoje, tuomet aktorė buvo puikiai žinoma iš garsiojo filmo „Crash“ (liet. „Avarija“), tuo tarpu Bradley Cooperis dar tik skynėsi kelią Holivude. Šių dviejų aktorių sąjunga truko vos 4 mėnesius, vėliau B. Cooperis pripažino, kad jų keliai išsiskyrė abiejų sutarimu.

► Pamela Anderson ir Kidas Rockas
Santuokos trukmė – 122 dienos

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Gražuolė aktorė ir rokeris skyrėsi ir taikėsi begalę kartų, galiausiai 2006-ųjų liepą jie susituokė prašmatniame laive. Maždaug po 4 mėnesių santuoka baigėsi. Juk ko buvo galima tikėtis, kai poros santykiai jau nuo pat pradžių buvo kupini didelių pakilimų aukštyn ir staigių nuosmūkių žemyn.

► Renee Zellweger ir Kenny Chesney
Santuokos trukmė – 4 mėnesiai

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aktorė Renee Zellweger ir kantri muzikos atlikėjas Kenny Chesney susituokė 2005 metais, tačiau kartu ištvėrė vos 4 mėnesius. Pildydama skyrybų prašymą, Renee Zellweger kaip priežastį nurodė savo vyro sukčiavimą, tačiau vėliau ji aiškino, kad taip pasielgė tik todėl, jog pagreitintų skyrybų procesą.

► Katy Perry ir Russellas Brandas
Santuokos trukmė – 14 mėnesių

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

2011 metų pabaigoje Indijoje vestuviniais įžadais apsikeitė atlikėja Katy Perry ir komikas Russellas Brandas. Šios poros santuoka nutrūko vos spėjus peržengti metus. 2012 metų pabaigoje Russellas Brandas nusiuntė savo žmonai trumpąją žinutę ir ją paliko. Vėliau aktorius savo sprendimą aiškino išsiskyrusiais požiūriais: jis norėjo šeimos ir vaikų, o ji buvo visiškai atsidavusi savo muzikinei karjerai.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai