Trūksta sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo? Apsilankykite stebuklingose Lietuvos vietose

Merkinės piramidė / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jaučiatės prastai, esate nelaimingi, trūksta gyvenimo džiaugsmo? Lietuvoje yra vietų, kurios padės ne tik atgauti vidinę pusiausvyrą, susigrąžinti ramybę, bet ir sustiprinti sveikatą.

Ūlos akies vanduo pagerins sveikatą

Dzūkijos regioniniame parke netoli Ūlos upės stovi nedidelė vandens versmė. Gal dėl mažyčio ežerėlio formos, gal dėl vandens skaidrumo šis telkinys gavo Ūlos akies pavadinimą. Tikima, kad šis vanduo gali pagelbėti nuo įvairių ligų, tereikia apsiprausti šiuo stebuklingu vandeniu arba jo išgerti.

Tikima, kad Ūlos akies vanduo gali pagelbėti nuo įvairių ligų, tereikia apsiprausti šiuo stebuklingu vandeniu arba jo išgerti.

Moksliškai aiškinant, šaltinis yra duburyje, kuriame nuolat kunkuliuoja stipraus vandens srauto keliamas smėlis. Šaltinio vanduo yra gėlas, minkštas, bekvapis. Lyginant su geriamojo vandens normomis turi net 1,3 karto daugiau mangano ir maždaug dukart daugiau geležies. Todėl vietiniai net nedvejodami šaltinio vandenį geria ir tiki, kad šios versmės vanduo padeda nuo įvairių ligų, tik jis turi būti pasemtas iškart saulei nusileidus. Tad jei važiuosite pro šalį, nepamirškite pasiimti dubens, į kurį galėtumėte pasisemti vandens.

Merkinės piramidė suteiks jėgų

Šiai vietai jau daug metų nereikia reklamos. Žmonės čia plaukte plaukia ne tik iš atokiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš užsienio šalių, o neretai važiuodami į Lietuvą, jau turi tikslą aplankyti Merkinės piramidę. Varėnos rajone, šalia Merkinės, Česukų kaime 2002-aisiais Povilo Žėko iniciatyva pastatyta energinė piramidė skleidžia gydomąją energiją, harmonizuoja visą organizmą, pakylėja dvasiškai, ligoniams padeda išgyti ir nurimti. Čia atvykus piramidėje reikia elgtis pagal instrukciją, kuri surašyta pačios piramidės viduje. Taip, manoma, lengviau galima pajusti teigiamą poveikį organizmui ir sielai. Išvažiuojant galima parsivežti švento ir gydančio vandens.

Pastoti padės akmeninė boba

Žmonės tiki, kad Gedimino kalno papėdėje, prie Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo arsenalo esanti XX a. pradžioje iš Ukrainos atgabenta vadinamoji Akmeninė boba padeda susilaukti vaikų. Tos šeimos, kurioms labai sunku sulaukti gandrų, ir išbandė įvairias metodikas, galiausiai skuba prie šios vietos. Akmeninė boba kitaip dar vadinama kariu atvežta iš pirmojo Lietuvos archeologo Eustahijaus Tiškevičiaus ekspedicijos Ukrainoje. Daugelis ne tik turistų, bet ir vilniečių praeina pro šią akmeninę statulą nė nesusimąstydami apie jos reikšmę.

Labirintų parkas padės suprasti save

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas įkurtas Jurgos ir Antano Jakimavičių sodyboje, Likšų kaime, Plungės rajone, Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje, traukia ne tik smalsuolius, bet ir ieškančius sveikatos, ramybės, harmonijos.

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke yra penki atskiri labirintai, kurie turi skirtingą reikšmę: pirmasis skirtas atrasti savąjį, vidinį „aš“, antrasis – poroms arba vienišiems žmonėms, kurie trokšta surasti antrąją pusę, pasivaikščiojimas trečiajame subalansuos jūsų kūną ir mintis, o ketvirtajame atgausite vidinę pusiausvyrą. O penktojo labirinto idėją pasiūlė lankytojai. Šis labirintas yra kitoks – spalvotas ir padarytas ant tento.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mįslingųjų labirintų paslaptys

Kaip ir kiti, taip iš šio parko labirintai skirti ne ieškoti išėjimo, o pasisemti jėgų, atrasti nusiraminimą, susigrąžinti vidinę pusiausvyrą, galbūt pamedituoti. Šie labirintai turi tik vieną taką, todėl medituojantis žmogus gali nueiti iki jo centro ir vėl grįžti. Ilgiausias energinio labirinto takelis – 1,7 km ilgio. Norėdami pereiti visus penkis labirintus, turėsite sukarti puspenkto kilometro.

Stebuklingas Laumės pėdos vanduo

Tikintieji gydomosiomis gamtos galiomis Telšių rajono ir aplinkiniai gyventojai eina prie Biržuvėnų Laumės pėdos.

Tai griova, iš kurios trykšta šaltinis. Manoma, kad šaltinio vanduo turi nepaprastų jauninamųjų ir grožio suteikiančių galių. Be to, sakoma, kad šis vanduo gali padėti tiems, kurie turi problemų dėl regėjimo.

Mergelės Marijos paveikslas išpildys norus

Lietuvos Lurdu dar vadinama ypatinga vieta, kurioje XVII a. pradžioje apsireiškė Mergelė Marija, yra Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilika. Ji yra lankoma ne tik piligrimų iš viso pasaulio, bet ir sutraukia minias žmonių, kuriems reikia įvairios pagalbos: nori išgyti, prašo išpildyti jų norus arba padėkoti už išpildytą prašymą. Koplyčioje galima pasimelsti prie Mergelės Marijos paveikslo, kuris, manoma, ir daro stebuklus.

Skaitykite daugiau