Trokštate adrenalino? Patirkite, ką reiškia būti lenktynininku arba šturmanu

„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-16 12:19
Ar kada pasvajojate apie didelį greitį, adrenalino pliūpsnį, teigiamų emocijų proveržį ir galybę kitų jausmų, aplankančių akimirksniu? Tokius jausmus patiria lenktynininkai, tačiau visai nebūtina tapti profesionaliu lenktynininku, kad galėtum pabūti juo vieną dieną.

Vasara – puikus naujų įspūdžių ir potyrių metas, todėl išbandyti ką nors naujo tinkamesnio meto už dabar – tiesiog nėra.  Jeigu esate automobilių, ekstremalių pojūčių ir greičio mėgėjas, be abejonės žinote apie liepos 17–20 d. Palangoje vyksiančias „Aurum 1006 km lenktynes“, kuriose šiemet pasirodys ir „Geros dovanos“ superautomobilis „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“.

Žymusis lenktyninis bolidas iki 100 km/val. įsibėgėja per 3 sekundes. Ši sportinė automobilio versija, lyginant su gatvėms skirtu automobiliu, turi lengvesnį kėbulą, sumontuotus saugos lankus, sportines sėdynes ir specialius 6 taškų saugos diržus. Tai GT klasės automobilis, kurio svoris yra 1270 kg, galia 620 AG, o maksimalus greitis – 285 km/val.

Galite stebėti lenktynes ir mėgautis reginiu arba... pats trumpam tapti lenktynininku ir viską patirti savo kailiu.

„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ / Komandos archyvo nuotr.
„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ / Komandos archyvo nuotr.

Vairuosite ar šturmanausite?

Greičio ir automobilių fanatikai šį superautomobilį gali išbandyti ir patys – tereikia pasirinkti, ar būsite šturmanas, pats vairuosite, o galbūt pabandysite abu variantus?

Pramoga, priklausomai nuo pasirinkto pasiūlymo, trunka apie 10–25 minutes su pasiruošimu. Žmonės.lt kalbinta vilnietė Eglė, kuri gavo šią pramogą dovanų, teigė buvusi pakerėta tokio potyrio.

„Važiavau šturmano vietoje ir labai džiaugiuosi, nes pati, nors ir esu vairuojanti, supratau, kad tokio automobilio nebūčiau suvaldžiusi – tam reikia geresnių vairavimo įgūdžių. Tikiu, kad tie, kur daug metų vairuoja, turi patirties, ir patys norės sėsti už vairo. Mano atveju, pabuvoti šturmano vietoje jau buvo kažkas tokio...“ – gerų emocijų neslepia pašnekovė.

Pasirinkus pramogos tipą, kuomet būsite šturmano vietoje, automobilį vairuoja profesionalus lenktynininkas. Eglė juokiasi, kad jis, pripratęs prie didelio greičio ir adrenalino, ją veždamas dar ir kalbino, o žado netekusi mergina nebelabai sugebėjo palaikyti pokalbį.  „Važiavome apie 180 km/h greičiu, jis smagiai mane kalbino, o aš tik sakiau, kad žiūrėtų į kelią“, – juokiasi pašnekovė.

Anot merginos, šią pramogą tiesiog privalo išbandyti tie, kurie mėgsta automobilius ir greitį: „Pajusite, ką reiškia tikras sportinis automobilis, koks jo valdymas. Pabandę pavairuoti arba būdami šturmano vietoje tokiame galingame automobilyje suvoksite, kaip lengvai ir paprastai mes važiuojame savaisiais, nes skirtumas milžiniškas. Vien ko vertas tokio automobilio vidus – viskas ten kitaip, įdomu jau vien pamatyti tai iš arti.“

„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ / Komandos archyvo nuotr.
„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ / Komandos archyvo nuotr.

Pramoga, atrodytų, trunka gana neilgą laiką, tačiau pašnekovė įsitikinusi – jo daugiau negu pakanka. „To laiko pilnai užtenka, gauni tokią koncentruotą adrenalino dozę, tiek emocijų, kad užteks ilgam. Ištinka visiškas koncentruotos laimės efektas – per nedidelį laiką patiri maksimalų antplūdį emocijų. Mano atveju ši pramoga patapo numeriu vienas: greitis, automobilio galia, riaumojimas, įsibėgėjimo momentas – išties palieka neišdildomas emocijas“, – šypsosi Eglė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai