„Triusikėlių ir bliuzelių“ kūrėju pavadinto Aleksandro Pogrebnojaus iššūkis: kurs savo olimpiečių aprangos versiją

Aleksandras Pogrebnojus / Luko Balandžio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-28 10:55
Jau kelias dienas nerimsta diskusijos apie naują olimpiečių aprangą. Savo nuomonę išsakė ne viena garsenybė, tarp jų – ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus. Jis kūrėjams negailėjo kritikos sakydamas, kad veikiausiai joks sportininkas „nenorės atrodyti kaip salota, nebent praeitame gyvenime buvo kopūstinis drugys“.

Aprangą Lietuvos olimpiečiams 2004 ir 2008 metų Olimpinėms žaidynėms kūrusi Berta Ruskonienė stebėjosi A.Pogrebnojaus, Agnės Jagelavičiūtės, Rimo Valeikio išsakyta kritika „Audimo“ kolekcijos drabužių atžvilgiu. Pasak jos, bepigu kritikuoti kitus, juk daug sunkiau sukurti kažką patiems.

Triusikėlių ir bliuzelių kūrėjai šiuo atveju labai panašūs į sofos futbolininkus, kurie labai gerai žino kaip įkalti įvartį, bet neįsivaizduoja kuo kvepia stadiono veja“, – išplatintame pranešime sakė ji.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Toks pasakymas supykdė A.Pogrebnojų. „Aš jos vietoje į viešumą nelįsčiau, čia matyt „Audimas“ jai įsakė, kad ką nors parašytų ir ne visa šita gėda ant gamintojo kristų. Net apsiginti negali, kodėl tokių baisybių pridarė“, – Žmonės.lt sakė jis.

Dizainerio žodžiais tariant, „ir gražius triusikus reikia mokėti kurti“. „Pažiūrėkite į švarkelių kirpimą, tragedija kažkokia. Jeigu jiems reikėtų sukurti lapą dengiančią Adomo intymią vietą, turbūt irgi spalvų derinys būtų kaip gatvių darbininkų“, – kalbėjo kūrėjas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aleksandras Pogrebnojus apie olimpiečių aprangą: „Nemanau, kad sportininkas norės atrodyti kaip salota“

A.Pogrebnojus sako, kad patys olimpiečiai juokiasi iš aprangos. „Gal pasakysite, kad Palšytė aprangų nematę?“ – retoriškai klausė jis.

Reaguodamas į B.Ruskonienės žodžius, dizaineris davė pažadą – iki gegužės pabaigos jis sukurs vieną vyrišką modelį su „triusikais“ ir vieną moterišką, kurį, kaip pats sako, padaryt gražesniu nei „Audimas“ per ketverius metus.

„Šitie bezdariai mane gerokai sunervino. Kaip sakoma, kas neturi talento, turi didelius dantis ir bando skaudžiai kąsti iš savo pusės“, – Žmonės.lt komentavo jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Olimpiečių aprangos dizainerė atkirto kritikams: „Triusikėlių ir bliuzelių kūrėjai panašūs į sofos futbolininkus“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai