Tristanas Thompsonas žada pasipiršti Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas
Šaltinis: Žmonės
AA

Krepšininkas Tristanas Thompsonas neseniai prasitarė, kad žada pasipiršti savo dukters mamai, realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždei Khloe Kardashian.

Naujausioje Kardashianų klano realybės šou serijoje garsusis krepšininkas prisipažino, kad jis žada paprašyti savo dukrelės True mamos K. Kardashian rankos. 

Gimus True T. Thompsonas suko galvą, kokia dovana nustebinti mylimąją Khloe. Tuo tarpu K. Kardashian mama Kris pasiūlė nupirkti jai deimantinį žiedą. 

„Per Kalėdas gavau mažą deimantinį žiedelį. Tu irgi galėtum tokį padovanoti Klhoe, žinai, iki tol, kol nupirksi didelį“, – sakė Kris. 

„Žinoma“, – atsakė T. Thomsponas. 

Khloe ir Tristano dukrelė True pasaulį išvydo balandžio mėnesį. Likus kelioms dienoms iki gimdymo socialinėje erdvėje pasklido įrašas, kuriame T. Thompsonas užfiksuotas intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis. Kaip paaiškėjo vėliau – jis ne kartą buvo neištikimas. Tačiau pora po kurio laiko nusprendė likti kartu. Khloe yra prisipažinusi, kad jiedu lanko porų terapiją, o jai buvo ypatingai sunku atleisti neištikimybę. 

Skaitykite daugiau