Trisdešimtmetį su draugų būriu atšventęs Deividas Meškauskas: „Linkėjimai privertė dar labiau savimi pasitikėti“

Deividui Meškauskui – trisdešimt / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 14:29
Šį savaitgalį artimiausių žmonių kompanijoje savo trisdešimtmetį paminėjo šokėjas Deividas Meškauskas. „Buvo nuostabi šventė – susikūrėme gerą nuotaiką, nereikėjo net vedėjų – mūsų kompanijai programos nebūtinos“, – džiaugėsi jubiliatas.

Šventei žinomas vyras pasirinko netoli Vilniaus esančią sodybą ant ežero kranto, o temą padiktavo pats jubiliejus. „Šventėme taip, kaip švęsdavo prieš trisdešimt metų. Apsirengėme disko stiliaus drabužiais, klausėmės to laikmečio muzikos. Suvažiavo artimiausi draugai, „Burgerių kontora“ pasirūpino patiekalais. Grilinimas – didelis mano hobis“, – pasakojo Deividas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žinomas vyras teigė, kad jo draugai jį pažįsta kaip nuluptą. „Gimtadienio proga gavau kiaušinio formos keramikinę kepsninę, Ineta sukūrė video, kuris privertė dar labiau savimi pasitikėti ir suprasti, kaip nemažai buvo nuveikta per trisdešimtmetį. O ir kiekvienas palinkėjimas – fantastika“, – džiaugėsi vyras.

Jo gimtadienį kompanija šventė net per naktį. „Trisdešimt kartų nerealiai kilnojo su fejerverkais, balionais, dainavo, o ryte pavalgėm kopūstienės, pasimėgavom pirtimi...“ – gerą šventės atmosferą prisiminė Deividas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Šokėjas sau visų pirma linkėjo nesustoti. „Per trisdešimt metų užgyvenau sūnų, būrį draugų, kilau karjeros laipteliais, dabar šokių studija persikėlė į naujas patalpas, plėsimės... Svarbiausia, kad visa tai tęstųsi, nesustočiau ir atrasčiau motyvacijos bei ryžto įgyvendinti naujiems planams. Juk darau tai, ką myliu“, – norus atskleidė D. Meškauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai