Tris vaikus auginusio garsaus modelio mirtis sukrėtė žinomus žmones: užuojautą reiškia Rihanna, Nicki Minaj ir Drake'as

Kim Porter su šeima, Rihanna, Nicky Minaj / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-16 12:54
Pranešama, kad modelis ir aktorė Kim Porter mirė sulaukusi 47-erių. Su reperiu Seanu Combsu, geriau žinomu kaip Puff Daddy (dabar tiesiog Diddy) jiedu po skyrybų augino tris vaikus. Žinomi žmonės reiškia užuojautą vyrui ir gedi garsios moters.

Žinią apie modelio, aktorės ir televizijos žvaigždės mirtį užsienio žiniasklaidai patvirtino Diddy atstovas spaudai. „Gaila, tačiau turime pranešti, kad Kim Porter mus paliko. Prašau suteikti šeimai ir artimiesiems privatumo šiuo skaudžiu gyvenimo momentu“, – oficialiai skaudžią žinią patvirtino Cindi Berger.

Kol kas nėra aišku, kas nutiko moteriai. NBC penktadienį rašė, kad Kim rasta savo namuose, lovoje. Nepatvirtintais duomenimis moteris sirgo sunkia liga. Ją kelias savaites kankino stiprus plaučių uždegimas, kitų šaltinių teigimu, Kim dar vakar skambino gydytojams, moteris skundėsi negaluojanti.

Su Diddy Kim susitikinėti pradėjo dar 1994 metais. Pora kartu augina tris vaikus. Deja, bet ilgalaikių santykių ir šeimos jiems išsaugoti nepavyko. Kim Porter ir Diddy skirtingais keliais pasuko dar 2007 metais.

Po skyrybų su savo trijų vaikų motina Diddy kurį laiką susitikinėjo su Jenifer Lopez. 

Penktadienį užuojautą dėl netekties soacialiniuose tinkluose iššakė atlikėja Nicki Minaj, pats Diddy, Rihanna ir Drake'as.

„Širdį draskanti žinia. Siunčiu užuojautą vaikams bei artimiesiems. Taip pat meilę Puff (Diddy -aut. past.). Negaliu net įsivaizduoti, ką išgyvenate. Per anksti mus paliko. Ilsėkis ramybėje karaliene“, – socialiniame tinkle rašė Nicki Minaj.

„Sunku. Plyšta širdis dėl šio žmogaus. Praradome tą, kuri gražI išore ir vidumi. Tiek daug žmonių ši mirtis paveikė. Net nežinau, kodėl, bet visas pasaulis buvo pakerėtas tavo pakylėjančio dvasingumo. Didžiausia užuojauta tiems, kas buvo palaiminti sutikti ir mylėti ją. Tokios ypatingos sielos žmogus. Tai neatrodo tikra. Tegu Dievas saugo jos vaikus ir juos gina“, – užuojautos žodžius išsakė atlikėja Rihanna.

„Siunčiu maldas ir linkiu taikos savo broliams ir Puffui ( Diddy -aut. past.). Myliu jus visus, labai užjaučiu“, – pasidalijęs Kim Porter nuotrauka kolegai ir scenos partneriui solidarumą išreiškė dainininkas Drake'as. 

Temos:
Mirtis modelis

Naujausi straipsniai