Tris vaikus auginanti Jennifer Garner pasidalijo auklėjimo technika, kuri labai patinka atžaloms

Jennifer Garner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo aktorė Jennifer Garner retai dalija interviu, nes, pasak jos, tam ji neturinti laiko. Ir tai nenuostabu. Juk moteris po skyrybų su aktoriumi Bennu Afflecku trimis judviejų atžalomis rūpinasi viena. Nors Bennas prisideda prie vaikų auklėjimo, didžiąją laiko dalį vaikai praleidžia su Jennifer.

Dalyvaudama „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, moteris papasakojo apie savo auklėjimo įpročius. Vienas jų – itin mylimas jos atžalų.

Jennifer Garner pasakoja, kad su vaikais jau ne vienerius metus šeimoje turi „Taip“ dieną. Tai reiškia, kad visą dieną ji į visus vaikų norus gali atsakyti tik teigiamai. Moteris juokiasi, kad iš pradžių jai sekėsi ne taip gerai ir ji sutikdavo tik su kai kuriais vaikų norais.

Jennifer Garner su savo ir Beno Afflecko vaikais – Violet, Seraphina ir Samueliu / Vida Press/Scanpix nuotr.

„Pagal visas taisykles, visą dieną turėčiau sakyti tik „taip“, tačiau nesu jau tokia linksma mama. Vienais metais visą dieną kartojau „ne“. Vaikai mane ėmė vadinti drakonu“, – juokėsi J. Garner.

Tiesa, dabar jai sekasi kur kas geriau ir ši diena vaikams labai patinka.

„Tądien labai susikaupiu ir pritariu net visiškai absurdiškiems vaikų norams. Pavyzdžiui, vieną kartą pusryčiams jie norėjo picos ir ledų. Ką gi, susitarimas yra susitarimas, ir aš jį privalėjau vykdyti“, – pasakoja aktorė.

Moteris ne viename interviu yra pasakojusi, kad vaikai jos gyvenime užima didžiulę vietą. Prieš imdamasi naujų darbų, ji visuomet pasvarsto ar tai nepakenks jų kasdienybei.

Skaitykite daugiau