Tris tatuiruotes turinti Veronika Gordijevskaja: „Koks skirtumas, kaip atrodys tatuiruotės, kuomet aš būsiu močiutė?“

Veronikos Gordijevskajos tatuiruotės / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pasipuošti galima ne tik stilingais drabužiais, bet ir kiek kitokiais, ne visiems priimtinais aksesuarais. Visiškai teisingai – tatuiruotėmis bei auskarais. Ne vienas televizinių šokių projektų gerbėjai pastebėjo, kad iš Baltarusijos kilusi dainininkė Veronika Gordijevskaja (25) savo kūną yra papuošusi net trimis tatuiruotėmis.

Dainininkė portalui Žmonės.lt pripažino, kad kiekviena tatuiruotė yra ne tik stilinga kūno puošmena, bet ir labai asmeniškas „trokštamos lemties užkalbėjimas“. O rašalinius simbolius ant savo kūno piešti ji pradėjo vos sulaukusi pilnametystės.

Man rodos, vulgariai ir neskoningai atrodys ne tatuiruotėmis kūną papuošusi močiutė, bet ta, kuri savo krūtinę patobulino silikoniniais implantais...

„Pirmąją tatuiruotę ant savo dešiniojo peties – kolibrį, geriantį nektarą iš gėlės – pasidariau per savo 18-ąjį gimtadienį. Šiuos paukščius pasirinkau, nes jie ne tik gražūs, bet ir stebėtinai stiprios, drąsios ir ištvermingos būtybės. Antroji tatuiruotė – gėlės ant mano kojos – atsirado po kelionės į Balio salą. Vizito metu, kelionės vadovas įteikė jostrų (dar žinoma kaip plumerija arba frangipani – red. past. ) gėlių vainiką. Jis mane ir įkvėpė šias, ilgai savo šviežumą ir grožį išlaikančias gėles išsitatuiruoti ant kojos. Be to, pagal Rytų horoskopą aš esu katė – todėl ant klubo ją ir išsitatuiravau. Katės beveik visose kultūrose simbolizuoja gudrumą, aiškiaregystę, jausmingumą, grožį, atsinaujinimą... Man šie dalykai yra itin būdingi, todėl ir pasirinkau katės simbolį“, – pasakojo dainininkė.

Anot Veronikos, tatuiruotę planuojantis žmogus, turi ją darytis gerai apgalvojęs ir nieku gyvu nesivaikyti mados. „Kiekvienam tatuiruotės yra savotiška išraiška. Tai – labai seksualus ir modernus kūno atributas. Tiesa, žmogus besidarantis tatuiruotę neturėtų vaikytis mados. Man tatuiruotės yra mano vidinio pasaulio atspindys ir tam tikrų svarbių, dalykų, troškimų ar būdo bruožų simbolis“, – paaiškino žinoma moteris.

Veronika pripažino, kad neigiamos reakcijos į jos kūno puošmenas sulaukianti itin retai. Mat daugumai ilgalaikiai rašaliniai aksesuarai patinka. O paklausta, ar nebijo, jog pasenus kūnui tatuiruotės ne puoš kūną, o jį darkys, Veronika gana rimtai atsakė: „Koks skirtumas, kaip atrodys tatuiruotė, kuomet aš būsiu močiutė? Man rodos, vulgariai ir neskoningai atrodys ne tatuiruotėmis kūną papuošusi močiutė, bet ta, kuri savo krūtinę patobulino silikoniniais implantais“.

Veronikos Gordijevskajos tatuiruotė / Asmeninio archyvo nuotr

 

Skaitykite daugiau