Tris šalis per 24 valandas aplankiusi Julija Žižė: „Žmonės riboja save, sakydami, kad neturi laiko keliauti“

Julija Žižė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-25 15:36
„Telefonas rankose, suknelės – lagamine – daugiau nieko nereikia“, – tokiomis nuotaikomis žymi nuomonės formuotoja, verslininkė ir dviejų dukrų mama Julija Žižė leidosi į prabangią 24 valandų kelionę. Šveicarija, Prancūzija, Italija – ką įmanoma patirti per tokį trumpą laiką?

Stebėdama susigraudino

Julija Žižė yra tikra kelionių mylėtoja. Aplankytų šalių skaičius siekia antrą dešimtį. O susiruošti kelionei užtrunka vos kelias valandas.

„Šį kartą man niekuo neteko rūpintis. Nuo pirmos susitikimo minutės supratau – esu tikrų profesionalų rankose: oro uoste mane pasitiko kelionės organizatoriai, automobilyje buvo paruoštas vėsus vanduo, drėgni ir nedideli rankšluosčiai atsigaivinti“, – pasakoja J. Žižė.

Kelionė prasidėjo nuo Šveicarijos sostinės Ženevos. Čia Julijos laukė puiki vakarienė ir nakvynė prabangiame „Royal Savoy“ viešbutyje. Tik vakarienė ilgai neužsitęsė, nes jau ketvirtą valandą ryto kompanija automobiliu pajudėjo link Prancūzijos.

Kalnai ir juose esantis ežeras, pusryčiai jaukiame restoranėlyje – taip J. Žižė pasitiko naujos dienos pradžią. „Pamatyti vaizdai tiesiog gniaužė kvapą, ašaros kaupėsi, gamtos grožis mane pavergė ir sujaudino, kiek dovanų gyvenimas gali pateikti visai netikėtai“, – dalinasi kelionės įspūdžiais moteris.

Vairuoti kalnuose – malonumas

J. Žižė labai mėgsta vairuoti ir turi net 17 metų vairavimo patirtį. Šveicarijoje, po pusryčių „Le Doc” restorane sėdo už prabangaus „Lexus UX“ vairo ir pati pirma įveikė beveik 300 km atstumą. „Automobiliu prasidėjo mūsų kelionė serpantinais link Monblano viršūnės, aukščiausiu Vakarų Europos kalnu. Vairuoti labai mėgstu, mane vis žavėjo kalnų vaizdai, kartais sustodavome, nes norėdavome tiesiog jais grožėtis, fotografuoti. Nežinau, ar esu mačiusi ką nors didingesnio, nei Monblano viršūnę“, – pasakoja Julija apie atsivėrusį kraštovaizdį, iškilusį 4810 metrų virš jūros lygio.

Visa kompanija, apsvaiginta kalnų magijos, pradėjo kelionę link Italijos. Pirmoji stotelė šioje šalyje buvo Bjela miestelis. Čia esančiame šeimos „Officina della pasta“ restorane, garsėjančiame visoje šalyje, vyko pietūs.

„Maistas ir aptarnavimas – nuostabus. Pats restorano savininkas ir šefas maloniai, juokavo, ir vis teiravosi, ar tikrai skanu. Mane visada džiugina toks betarpiškas bendravimas: juk jis savo šedevrais garsėja visoje šalyje. O mes buvome tik eiliniai turistai, kuriuos jis mielai lepino savo dėmesiu“, – šypsosi moteris.

Julija Žižė/Organizatorių nuotr.
Julija Žižė/Organizatorių nuotr.

Negalima apsiriboti vien tik rutina

Po pietų J. Žižė pajudėjo link kito žavaus Italijos miestelio Streza, įsikūrusio prie Madžorės ežero. Čia kompanija paliko „Lexus“ automobilius, nes visų laukė pasiplaukiojimas jachta aplink salas, esančias antrame pagal dydį Italijos ežere. „Vaizdai – gniaužė kvapą. Norėjosi, kad laikas sustotų, ir galėčiau kuo ilgiau mėgautis akimirka. Per 24 valandas aplankėme net 3 šalis. Ir ne šiaip pravažiavome, bet keliavome per pačias gražiausias vietas, kurias privalu pamatyti bent kartą gyvenime“, - pasakoja apie kelionę ji.

Moteris tikina, kad kelionės – vienas mėgstamiausių pomėgių. Julija gyvenime norėtų pamatyti kuo daugiau, neapsiriboti vien tik kasdienybe ir rutina. „Kelionės labai praplečia akiratį, mąstymą, tai yra viena geriausių investicijų į save. Keliaujantis žmogus visada lengviau randa bendrą kalbą su nepažįstamais. Kelionės jungia žmones, o naujos pažintys, užsimezgusios draugystės – turtas, kurio niekas niekada neatims.“

Ši kelionė moterį įkvėpė dar šią vasarą suorganizuoti panašų, kelių dienų turą ir išvykti su visa šeima. „Norėčiau, kad vyktumėme visi keturi. Svajoju apkeliauti visą pasaulį. Norėčiau, kad ir mano mergaitės pamatytų kuo daugiau vietų, atokių kampelių, kuriuos ne visi atranda. Svarbiausia yra mūsų potyriai“, - pasakoja, vis dar kelionių įspūdžiais gyvenanti . 

Temos:

Naujausi straipsniai