Triphopo grupė „Chinese Man“ į Lietuvą atvyksta ne tik koncertuoti: „Nekantraujame paragauti barščių!“

„Chinese Man“/Leo Berne'o nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-03 18:43
Triphopo grupė „Chinese Man“ iš Prancūzijos pirmą kartą Lietuvoje pasirodys rugpjūčio 4 dieną. Menų fabrike „Loftas“ koncertuosiantys muzikantai pažada geriausią ir kupiną staigmenų koncertą.

Pirmą kartą pasirodysite Lietuvoje. Ką girdėjote apie šią šalį?

Nedaug. Juk rugpjūčio 4-ąją – mūsų pirmasis kartas, tikimės, kad šiltai sutiks publika. Iš nuotraukų sprendžiant,  jūsų šalis labai graži. Be to… Mums sake, kad čia galime paragauti pačių skaniausių barščių. Nekantraujame.

Ieškant jūsų koncertų datų, pastebėjau, kad daugiausiai koncentruojatės į Prancūzijos publiką.

Taip, dažniausiai turus rengiame Prancūzijoje, bet esame pakankamai laiminga grupė, tikrai galinti daug keliauti. Na, šią vasarą pasirodymų kitose šalyse netrūksta. Gerbėjų lauksime Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Rumunijoje, Lietuvoje. Tiesa, juk praėjusiais metais keliavome po JAV bei Kanadą. Todėl mūsų grafikas pildosi, jame atsiranda daugiau krypčių.

Kurioje šalyje be Prancūzijos galėtumėt gyventi? 

Sunku pasakyti, bet jauku Turkijoje, Vokietijoje, Ispanijoje. Jei tik galiu kažkur pagroti ir skaniai pavalgyti – to užtenka.

„Chinese Man“/Leo Berne'o nuotr.
„Chinese Man“/Leo Berne'o nuotr.

Kiek „kinų“ išvysime rugpjūčio 4-ąją „Lofto“ scenoje?

Ant scenos lipsime 6-iese. Tikėkites pačio geriausio pasirodymo, nes jam ilgai ruošėmės. Pristatysime kūrinius iš savo naujausio albumo „Shikantaza“, aišku, skambės ir senesnės dainos, parengėme vizualizacijų, siurprizų.

Iš ko kūryboje semiatės įkvėpimo?

Iš visko, kas nutinka gyvenime, nesvarbu, tai buitis ar egzotika. Dabar kurti ypač skatina kelionės. Kai leidžiamės į koncertinį turą, atsiranda marios dalykų, leidžiančių atrasti muziką. Nauji žmonės, skirtingos kultūros. Juk mes kūrėjai, o ne rašytojai.

Kas jūsų grupėje lyderis?

Tokio nėra. Kartu spren „blaaaaaaah“.džiame, kaip viską atlikti. Tokiu principu ir atsirado „Chinese Man“. Nuo pat pradžių įsikalėme sau į galvą – visi esame vertingi, visi turime savo talentus.

Turit kažkokių ritualų, kuriuos atliktumėte prieš kiekvieną pasirodymą?

Vieną...Vadiname jį „Blah“. Apsikabiname ir šaukiame drauge

Temos:
Muzika Interviu

Naujausi straipsniai