Trims Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS nariams diagnozuotas koronavirusas

BTS / Scanpix nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

Trims Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS nariams, sugrįžusiems iš užsienio, diagnozuota COVID-19, paskelbė jų agentūra „Big Hit Music“.

Trims Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS nariams, sugrįžusiems iš užsienio, diagnozuota COVID-19, paskelbė jų agentūra „Big Hit Music“. RM ir Jinui COVID-19 diagnozuota šeštadienį vakare, sakoma pranešime.

Anksčiau agentūra paskelbė, kad penktadienį testais koronavirusas nustatytas ir Sugai.

Visi šie trys BTS nariai rugpjūtį pasiskiepijo antra skiepų nuo COVID-19 doze.

BTS / Scanpix nuotr.

BTS sudaro septyni vaikinai; kiti keturi grupės nariai yra J-Hope, Jungkookas, V ir Jiminas.

Pasak „Big Hit Music“, tik Jinui pasireiškia nesunkūs COVID-19 simptomai, jis gydosi namie.

Visų trijų užsikrėtusių grupės narių testai, daryti jiems anksčiau šį mėnesį sugrįžus iš JAV, kur jie lankėsi asmeniniais tikslais per oficialias grupės atostogas, buvo neigiami.

RM ir Sugai koronavirusas nustatytas jų karantinavimosi metu, o Jinui – jau po karantino, kai šeštadienį po pietų jam pasireiškė COVID-19 simptomai.

Grupė BTS

2013-aisiais debiutavusi BTS didžiulį pasaulinį populiarumą pelnė tiek kaip muzikos grupė, tiek kaip aktyvistai. Grupės nariai yra pasakę kalbą Jungtinėse Tautose, kritikavo rasizmą azijiečių atžvilgiu.

Lapkritį per Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) ceremoniją BTS buvo paskelbti metų atlikėjais, populiariausia grupe, taip pat pelnė apdovanojimą už populiariausia metų daina paskelbtą „Butter“.

Spalio mėnesį BTS ir britų rokerių „Coldplay“ bendras darbas „My Universe“ atsidūrė JAV žurnalo „Billboard“ populiariausių dainų sąrašo „Billboard Hot 100“ pirmojoje vietoje. Tai buvo šeštas kartas, kai BTS dainos atsiduria šio sąrašo pirmojoje vietoje.

Skaitykite daugiau