Trileryje „Slaptas keleivis“ filmavęsis kaskadininkas apie pagrindinį aktorių: dirbti su juo – ir palaima, ir prakeiksmas

Kadras iš filmo „Slaptas keleivis“ / filmo platintojų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 10:17
„Dievinu trilerius ir įtemptas veiksmo scenas“, – šypsosi šio žanro profesionalas Liamas Neesonas, kurio naujausia juosta „Slaptas keleivis“ mūsų šalies kino teatruose pasirodys jau šį savaitgalį, sausio 12 dieną. Tačiau kino žvaigždė neslepia – jis pavojingose scenose filmuotis atsisako. „Man 65-eri, palieku šį darbą profesionalams“, – sako jis.

Jau 16 kartų su L. Neesonu dirbęs kaskadininkas Markas Vanselowas filmavosi ir juostoje „Slaptas keleivis“. Jo teigimu, bendradarbiavimas su aktoriumi yra ir palaima, ir prakeiksmas: „Kaskart susitikę mes trokštame sukurti kažką naujo, nematyto. Šįkart režisierius Jaume Collet-Serra paruošė mums išties didelių iššūkių, tad buvo labai įdomu dirbti. Dabar drąsiai galiu sakyti, kad buvome tobula komanda. Tai įvertino ir kino kritikai.”

„Kiekvieną sceną su Marku ir kitais kaskadininkais atidirbinėjome labai daug kartų. Juk niekam ne paslaptis, kad kitaip būna daug traumų ir net kraujo. Man patinka muštynių scenos, tačiau šokti iš traukinio arba imtis kitų panašių triukų, reikalaujančių specialaus pasiruošimo, nesutinku. Dar noriu gyventi. Bet tai, ką darau prieš kameras taip pat reikalauja geros fizinės formos, tad kiekvieną dieną prieš filmavimus sporto salėje praleisdavau mažiausiai 45 minutes“, – pasakoja trijose filmo „Pagrobimas“ dalyse filmavęsis L. Neesonas.

Kino hitų „Non-Stop“ ir „Sekluma“ režisierius šįkart į kino teatrus grįžta su įtempto veiksmo juosta „Slaptas keleivis“, kuri jau sulaukė kritikų liaupsių. Trileris pasakos apie vyrą, kuris jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Traukinyje prie Maiklo prisėda žavi nepažįstamoji (aktorė Vera Farmiga). Prisistačiusi psichologe, studijuojančia žmonių elgseną, Džoana netrukus jam pasiūlo eksperimentą: surasti traukinyje žmogų, kurio neturėtų čia būti. Iš pradžių galvojęs, jog tai – kažkoks nevykęs pokštas, netrukus Maiklas pakeičia nuomonę.

Vadovaudamasis moters instrukcijomis ir tualete radęs žadėtus 75 tūkstančius dolerių, vyras įsitikina, kad eksperimentas tikras.

L. Neesono herojus imasi spręsti keistą galvosūkį. Traukiniui nenumaldomai artėjant kelionės galo link, viena užuomina veda prie kitos ir netrukus vyras suvokia, jog tai, kas prasidėjo kaip nekaltas eksperimentas, iš tiesų yra šaltakraujiškas ir negailestingas planas, kuriame jam numatytas pagrindinis vaidmuo. Vaidmuo žmogaus, nuo kurio sprendimų priklausys ne tik jo paties, bet ir visų traukinio keleivių likimas.

Kupinas didžiulių klaustukų, užuominų ir itin pavojingas suaugusiųjų žaidimas filme „Slaptas keleivis“ kino teatruose prasidės jau šį penktadienį, sausio 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai