Trileryje „Šaltas kraujas“ Liamas Neesonas vaidino su savo sūnumi: „Mums šis filmas reiškia kur kas daugiau“

Liamas Neesonas/Kadras iš filmo „Šaltas kraujas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-04 15:39
„Aš pats jį pasiūliau režisieriui ir taip nušoviau net du zuikius vienu šūviu. Gal net daugiau nei du“, – sako Liamas Neesonas, kalbėdamas apie naujausią savo veiksmo trilerį „Šaltas kraujas“, kuriame suvaidino ir jo tikras sūnus Michealas. Pastarasis išgarsėjo po to, kai pasiskelbė atsisakantis garsios tėvo pavardės ir pasirinkęs anapilin išėjusios mamos Natashos Richardson pavardę, o šiemet žengė didžiulį žingsnį garsiojo tėčio pėdomis. Kaip jam sekėsi suvaidinti L. Neesono personažo sūnų galėsime pamatyti jau nuo šio savaitgalio, kai kino teatruose pasirodys filmas „Šaltas kraujas“.

„Daug kas sakys, kad jam pasisekė tik todėl, kad jo tėvas žvaigždė su savais privalumais ir pažintimis. Tame yra tiesos, tačiau atrankose didžiausią pliusą padėjo faktas, jog mums nereiks gaišti laiko bandant suvaidinti nesamą tarpusavio ryšį. Tad šioje vietoje buvo nušautas vienas zuikis. Antras – filmavimo aikštelėje galėjome visą laisvą laiką leisti kartu ir šią galimybę aš be galo vertinu. Kai Žemė dabar sukasi taip greitai, retai kada randame laiko vienas kitam. O ką jau kalbėti apie tai, jog filme žiūrovai tikrai pajus, jog esame ne tik šiaip aktoriai, atėję dirbti to, už ką mums moka pinigus. Mums šis filmas reiškia gerokai daugiau nei bet kuris kitas“, – pasakoja sūnumi besididžiuojantis L. Neesonas.

„Atrankose dalyvavau taip pat, kaip ir kiti aktoriai, mokiausi tekstą, teko parodyti sugebėjimus. Tačiau nemeluokime vieni kitiems – gauti šį vaidmenį man buvo lengviau nei kitiems, nes mano kūno kalba labai panaši į tėvo, yra ir išvaizdos panašumų. Tad, logiškai mąstant, kam režisieriui imti kitą aktorių suvaidinti Liamo Neesono sūnų, jei į tą vaidmenį galima paimti tikrąjį Neesono vaikį?“ – privalumus vardina 23-jų M. Richardsonas.

Veiksmo trileris „Šaltas kraujas“ pasakos apie atšiauriame Amerikos miestelyje gyvenantį Nelsoną Koksmaną (jį ir vaidina Liamas Neesonas), kuris visada buvo doras pilietis. Nesivėlė į įtartinas veiklas, mokėjo mokesčius, vedė mylimą moterį, susilaukė sūnaus ir iki šiol vairuoja sniego valytuvą. Užtat smurtinė jo sūnaus mirtis yra kaip perkūnas iš giedro dangaus. Ėmęs ieškoti atsakymų, Nelsonas sužino, kad tai – narkotikais besiverčiančios nusikaltėlių grupuotės darbas.

Iš pradžių Nelsonas pašalina vieną nusikaltėlį. Tada antrą. Trečią. Na, ir dar porą. Kol galų gale susierzinęs grupuotės vadeiva pats atkeliauja aiškintis, kas žudo jo vyrus. Vienas prieš keliolika galvažudžių, Nelsonas neturėtų nė menkiausio šanso. Bet vyras turi du didžiulius privalumus. Pirmas – gimtąjį miestelį jis pažįsta kaip savo penkis pirštus. Antras – Nelsonas vairuoja sniego valytuvą.

Kaip tai jam pasitarnaus kovoje už atimtą sūnaus gyvybę? Tai pamatysime jau nuo šio penktadienio, vasario 8 dienos, veiksmo trileryje „Šaltas kraujas“.

Filmo anonsas: 

Naujausi straipsniai