Trilerio „Stebiu tave“ žvaigždės Bellos Thorne gyvenimas – lyg kino filmas: nuo itin netradicinės orientacijos iki keistų atsitikimų

Trilerio „Stebiu tave“ akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jai vos 21-eri, o ji jau spėjo suvaidinti ne viename didelio biudžeto filme bei seriale, turi milijonus sekėjų socialiniuose tinkluose, laiko 19 kačių, o jaunimui ši jauna moteris tarsi laisvės simbolis, mat neslepia savo netradicinės orientacijos – turi vaikiną ir, tuo pat metu, mylimą merginą.

Jau šį savaitgalį, spalio 26 dieną aktorę Bellą Thorne pamatysime į kino teatrus atkeliaujančiame šiurpiame trileryje „Stebiu tave“. Ne viename interviu stebinti mėgstanti aktorė pasakojo, jog ir jos pačios gyvenimas lyg kino filmas – pilnas keistų atsitikimų.

2016 metais B. Thorne viešai prisipažino, jog yra biseksuali, o dabar neslepia tuo pat metu susitikinėjanti ir su vaikinu (reperiu Mod Sun), ir su mergina („YouTube“ žvaigžde Tana Mongeau).

Trilerio „Stebiu tave“ akimirkos / Organizatorių nuotr.

„Gyvename nuostabiu laiku, kai galime būti atviri santykiams su vienu, dviem, trimis ar kiek tik nori žmonių. Nenorėčiau skirstytis vaidmenų ir dėlioti etikečių, bet mes mylime vienas kitą ir mūsų santykiai netelpa į jokius rėmus. Tai puiku, nes galime pasiimti viską, kas geriausio ir iš moteriško, ir iš vyriško pasaulių“, – atvirauja 21-erių žvaigždė.

B. Thorne išgarsėjo vaikystėje, kuomet tapo Disney Channel žvaigžde. Kai buvo devynerių, jos gyvenime nutiko pirmas keistas įvykis: ji pamatė per perėją einančią senyvo amžiaus moterį, kuri staiga dingo. Žinoma, tuomet ji negalėjo patikėti savo akimis. Po to sekė tėvo žūtis motociklo avarijoje. Vėliau jos šeima persikraustė gyventi į tą pačią gatvę ir B. Thorne sesers vaikinas vos negavo infarkto, kai namo kieme pamatė besivaidenančią senutę.

Trilerio „Stebiu tave“ akimirkos / Organizatorių nuotr.

„Jis nebuvo girdėjęs mano istorijos apie tą moterį, dingusią einant per perėją, tad nemanau, kad sesers vaikinas išsigalvojo. Tai buvo tiesiog labai keista. Ir baisu“, – pasakojo B. Thorne.

Būtent jos gyvenime vykstančios keistenybės atvedė ją į trilerio „Stabiu tave“ filmavimo aikštelę.

Trilerio „Stebiu tave“ akimirkos / Organizatorių nuotr.

Trileris, kuris sukurtas pagal didžiulio pasisekimo sulaukusią Danielio Waterso knygą „Break My Heart 1000 Times“, bus pasakojama apie dieną, vadinamą tiesiog Įvykiu – nes niekas iki galo taip ir nesuprato, kas nutiko. Įvykio metu mirė daugybė žmonių visame pasaulyje, tačiau kažkas liko – kažkokia jų sielos dalis, fantomas, klaidžiojantis po žemę ir matomas gyviesiems.

Ankstesniojo pasaulio, pasibaigusio prieš beveik dešimt metų, Ronė (akt. B. Thorne) nelabai ir prisimena. Tačiau nors matyti mirusiųjų dvasias – jai įprastas dalykas, mergina aktyviau nei aplinkiniai siekia išsiaiškinti, kas gi nutiko Įvykio dieną. Šis jos poreikis žinoti dar labiau padidėja, kuomet nepažįstamo jauno vyriškio dvasia, rodos, ima linkėti jai blogo: merginos gyvenime vis dažniau ima dėtis keisti ir baugūs įvykiai. Kartu su Kirku – taip pat dvasiomis aktyviai besidominčiu bendramoksliu – Ronė ima aiškintis, kas slypi už naujosios dvasios pasirodymo jos gyvenime.

Skaitykite daugiau