Trilerio „Anon“ žvaigždė Clive’as Owenas: „Aš jau seniai gyvenu lydimas baimės“

Clive'as Owenas filme „Anon“ / Filmo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-09 17:07
„Šio filmo scenarijų parašiau jau prieš kurį laiką ir net nenutuokiau, kad jis bus toks pranašiškas“, – sako tokių kino hitų kaip „Gataka“, „Įkalinti laike“ režisierius ir „Trumano šou“ scenaristas Andrew Niccolas. Jau šį savaitgalį kino ekranuose išvysime naują jo darbą – įtempto siužeto trilerį „Anon“, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Amanda Seyfried ir Clive’as Owenas.

„Esame įpratę girdėti frazę: jei neturite ko slėpti, tai kodėl tuomet nenorite pasidalyti asmenine informacija? Tačiau kaip išgirsite filme, mergaitė sako: aš nieko neslepiu, tiesiog neturiu nieko, ką norėčiau, kad pamatytumėte. Manau, šie du teiginiai stipriai skiriasi ir noriu parodyti žmonėms, kiek privatumo ir informacijos apie save jie atiduoda už dyką, tiesiog dėl patogumo“, – sako A. Niccolas.

Jam pritaria ir pagrindinės filmo žvaigždės. C. Oweno teigimu, jis seniai gyvena lydimas baimės, nes praktiškai visur jaučiasi sekamas ir stebimas.

„Pažvelkite į mūsų kasdienybę. Parduotuvėse prie kasų net prašo mūsų elektroninio pašto adreso, parašo, PIN kodų ir panašiai. Gatvėse mus seka vaizdo kameros. Filmo tema išties labai aktuali ir jei jis nepadės susimąstyti dėl savo privatumo, nežinau, kas dar galėtų tai padaryti“, – sako Holivudo žvaigždė.

Juostoje rodoma, kaip, prisidengiant kova su nusikaltimais ir visuomenės saugumu, paprastų žmonių gyvenimas vis labiau sekamas ir kontroliuojamas.

Pagrindinis juostos herojus, patyręs ir sąžiningai savo pareigas einantis policininkas Salas Frydlandas (aktorius Clive‘as Owenas) nuoširdžiai tiki taikomų priemonių reikalingumu. Tirdamas neišaiškintų nusikaltimų virtinę, vyras susiduria su neįtikėtinu ir neįmanomu dalyku: jauna moterimi (ją įkūnija A. Seyfried), kuri, pagal oficialius įrašus, neturėtų egzistuoti.

Apie ją nėra įrašų jokioje duomenų bazėje, mergina neturi istorijos ir netgi vardo. Naujoji pažįstama – kompiuterių specialistė, žinoma vien „Merginos“ vardu – Salą perspėja, kad jo paties gyvybei gresia pavojus. Sukrėstas policininkas ima sekti naujais pėdsakais, kurie atskleis žymiai didesnius nusikaltimus, nei tie, kuriuos jam pavesta ištirti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai