Trijų vasaros festivalių savanoriams – padėka už vasaros darbus ir malonios staigmenos

Savanorių darbo bei pramogų akimirkos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-25 16:20
Jau nebe pirmą vasarą muzikos ir pramogų festivaliai Lietuvoje tampa svajonių užsiėmimu jauniems, veikliems ir kūrybingiems žmonėms. Trys draugiški festivaliai – „Bliuzo naktys“, „Galapagai“ ir „Roko naktys“ džiaugiasi suradę šimtus pareigingų, patikimų ir naudingų savanorių. Jiems dėkoja už vasaros darbus ir atsilygina maloniomis staigmenomis.

Jaunimui dalyvavimas muzikos ir pramogų festivaliuose yra ne tik būdas nemokamai mėgautis išskirtine atmosfera, bet ir galimybė atsidurti ten, kur susirenka ryškiausi ir mylimiausi muzikos pasaulio veidai, užsienio žvaigždės.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Tačiau jeigu iš pradžių savanoriavimas festivalyje gali pasirodyti vien tik džiugi pramoga, tai vėliau tenka atlikti daug įvairių svarbių užduočių. „Smagu, kad mums kažkaip pavyko suburti tokius savanorius, su kuriais lengva dirbti, kuriais gali pasitikėti ir kurie vėliau iš publikos sulaukia labai daug pagyrimų“, – sako festivalių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Jo komandos surengtame festivalyje „Bliuzo naktys“ dalyvavo 80 savanorių, Zaraso ežero saloje vykusiuose „Galapaguose“ dirbo 100 savanorių, o atgimusiose „Roko naktyse“ – 40 savanorių.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Į šiuos tris festivalius savanoriai rinkosi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kretingos, Mažeikių, Palangos ir kitų. Dauguma jų – pirmakursiai arba ką tik baigę vidurinę mokyklą. „Neretai jie taip ir praleidžia visą vasarą savanoriaudami. Rudenį ant rankų nė nebetelpa festivalių skiriamosios apyrankės“, – juokiasi A.Barniškis.

Anot jo, festivaliuose savanoriai ir teritoriją puošia, ir fotografuoja, talkina infocentre, administracijoje, prisideda prie orientacinių varžybų ir kitų pramogų organizavimo, atlieka logistines užduotis, padeda festivalio svečiams orientuotis renginio zonose.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Jei nebuvo laiko kiekvienam už atliktą darbą padėkoti asmeniškai, tai dabar dėkojame visiems kartu: ačiū ir iki susitikimo kitąmet! – sako A.Barniškis ir pažeria malonių staigmenų. – Įvertinę savanorių lojalumą, gerą nuotaiką, aktyvią pagalbą ir naudingą darbą, 15-ai žmonių norime įteikti specialius „savanorių pasus“, su kuriais jie galės apsilankyti visuose mūsų organizuojamuose koncertuose ir kitų metų festivaliuose nemokamai!”

Kurie savanoriai gaus tokius „pasus“ – organizatoriai praneš asmeniškai. Metus galiojantys „pasai“ jiems bus įteikti Helovino naktį sostinės menų fabrike “Loftas”, per “Blue Foundation” koncertą. Šis muzikinis duetas visame pasaulyje išpopuliarėjo, kai sukūrė garso takelius vampyrų sagai „Saulėlydis“ ir serialui „Majamio policija“. Jų pasirodymą Vilniuje pristato festivalis „Galapagai“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai