Trijų vaikų tėvas R. Žiogas leidosi į kelionę su dukra: „Svarbiausia – ne viršukalnės, o laikas su ja“

Remigijaus Žiogo kelionės su dukra akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-25 16:05
Trijų vaikų tėvas, renginių vedėjas Remigijus Žiogas lietingą Lietuvos žiemą iškeitė į kelionę į Italijos kalnus – Italijos Livinjo slidinėjimo kurorte nei sniego, nei pramogų netrūksta, tačiau Remigijus atviras: svarbiausias jam yra laikas su dukra Riana, kurio, atsiradus mažesniesiems broliui ir sesei, vyresnėlei vis pritrūksta.

Į pusantros savaitės kelionę kartu su R. Žiogu ir jos dukra Riana leidosi ir jo bičiulis Dovydas Bajoras su dviem vaikais.

„Mus su Dovydu visada domino kelionės automobiliu po Europą, o po dešimt metų pasikeitė tik viena – dabar tai darome kartu su vaikais. Riana yra vyriausias vaikas šeimoje – dėmesiu jai reikia dalintis su 3.5 metų seserimi Rėja ir 2 metų broliu Rojumi. Riana supratinga ir suvokia, kad dabar toks laikas, kai mažiesiems tėvų dėmesio reikia labiau, todėl laiko tik su manimi ji labai laukia“, – portalui Žmonės.lt sakė R.Žiogas.

Remigijaus Žiogo kelionės su dukra akimirka
Remigijaus Žiogo kelionės su dukra akimirka

Indiana Džounsas ir jo pagalbininkė

Dešimtmetė Riana slidinėti pradėjo būdama šešerių, todėl trečioji kelionė su tėčiu į kalnus jai jau – nebe iššūkis, o reikalui esant mergaitė prižvelgia ir nutrūktgalvį tėtį.

„Kartu mes – kaip Indiana Džounsas ir jo pagalbininkė. Kai keliaujame su mama, ji būna už viską atsakinga, o kai mamos nėra – atsakomybes noriai perima Riana, ji tai paveldėjo iš mamos. Dukra puikiai čiuožia, jos savisauga veikia gerai, ne taip, kaip tėčio, todėl ji manimi labai rūpinasi“, – juokėsi pašnekovas.

Važiuodami į kurortą, jiedu su lietuviškomis lauktuvėmis aplankė Vokietijoje gyvenančią kūmą, Viurcburgo rūmus, Noišvanšteino pilį – pastaroji vaikams paliko didelį įspūdį. Ir nors kalnai yra didžioji Remigijaus aistra, jis supranta, kad reikia atiduoti duoklę ir vaikams, todėl iš kurorto išsiruošė į Berlyną – jame pramogavo vandens atrakcionų parke.

Kelionės esmė – dukra

R. Žiogas atviras: dabar jis kaip niekada vertina laiką su dukra, tačiau tam, kad suprastų tikrąsias savo vertybes jam prireikė ne vienerių metų. Jis ragina ir kitus vyrus labiau saugoti ne savo ego, o savo šeimą.

„Vaikai mūsų veiksmų, darbų, žodžių veidrodis. Ši kelionė su dukra mudviem buvo labai reikalinga, kad neprarastume tarpusavio ryšio, kad ji jaustųsi tėčiui labai svarbi. Aš ją labai myliu. Myliu taip, kaip moku. Šioje kelionėje tik dar kartą supratau, kad gyvenimo esmė yra būti, o ne turėti. Kiekvieną vakarą dėkoju Dievui už tai, ką turiu, už tai, kaip praleidau dieną. Nors ir esu šiuo metu kelionėje, suvokiu, kad nesvarbu, kur esu, svarbu kaip esu ir su kuo“, – jautriai kalbėjo R.Žiogas.

Aš ją labai myliu. Myliu taip, kaip moku.

Šiuos jo žodžius patvirtina ir jautrus įrašas feisbuke prie dukros nuotraukos: joje užfiksuota, kaip mergaitė siuva prairusią tėčio pirštinę.

Ši akimirka pačiam R. Žiogui sukėlė daug sentimentų: „Pilnatvė... Kas yra džiaugsmas? Laimė? Sekmė? Man visa tai telpa į šią nuotrauką... Vaikas tėčiui siuva prairusią pirštinę. Esam kalnuose, bet man laimę teikia ne viršukalnės, o laikas su dukra ir kokias ji vertybes puoselėja. Laikas su šeima ir nesvarbu kur – svarbu kaip. Man 36 metai ir gaila, kad tik dabar keičiasi mano vertybės ir mąstymas. Vyrai, saugokite ne savo darbus, turtus, ego, o savo šeimą!“

Remigijaus Žiogo kelionės su dukra akimirka
Remigijaus Žiogo kelionės su dukra akimirka

Naujausi straipsniai