Treniruotė su Jeanu Claude'u: kaip padailinti pilvą

Jeanas Claude'as Edorhas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-30 18:26
Kad pratimai duotų naudos ir nepadarytų žalos, būtina juos atlikti taisyklingai. Tai žinodami, kartu su profesionaliu treneriu, studijos „JC Sport“ įkūrėju Jeanu Claude’u Edorhu pristatome vaizdo treniruočių projektą. Nuo šiol reguliariai jums rodysime, kaip taisyklingai atlikti pratimus, padailinti linijas, būti sveikesniems ir tvirtesniems.

Pirmoje treniruotėje Jeanas Claude'as supažindina su trimis pilvo preso pratimais, kurie padės padailinti tiek viršutinį, tiek apatinį pilvo presą. Kaip teigia treneris, tvirtesnis pilvo presas aktualus visiems, ir, jį treniruojant, reikia nepamiršti atlikti ir nugaros pratimų.

Norint taisyklingai atlikti pirmą pratimą, svarbu sulenkti nugarą taip, kaip rodo treneris. Ji turi būti apvali – tuomet bus neapkraunama nugara ir dirbs pilvo raumenys. Tokioje pozicijoje įtempę pilvo raumenis išbūkite 10–15 sekundžių. Tuomet pailsėkite (maksimum 20 sekundžių) ir dar dukart pakartokite.

Atliekant antrą pratimą svarbu, kad mentės būtų pakeltos, ir keltumėte save ne kaklo ar rankų, bet pilvo pagalba.

Trečias pratimas – „važiavimas dviračiu“ – skirtas įstrižiniams pilvo raumenims stiprinti. Šį, kaip ir kitus pratimus, Jeanas Claude'as siūlo atlikti trimis pakartojimų serijomis.

„JC Sport“ asmeninės ir grupinės treniruotės – daugiau informacijos ieškokite feisbuke arba interneto svetainėje.

O trenerio knygos „Sportuok su Jean Claude“ ieškokite knygynuose ir www.knyguklubas.lt

Elaima.lt

Naujausi straipsniai