Treniruočių festivalyje prakaitą liejusi Indrė Burlinskaitė: „Planuoju pati dirbti trenere“

Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-04 13:01
Šeštadienį parodų centrą „Litexpo“ užvaldė Vilniaus sporto festivalis, kurio metu surengtas ir didžiausias treniruočių festivalis „Nike treniruočių diena, įkvėpta Impuls“. Jo nepraleido aktyviai sportuojanti grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė, kuri tiek pernai, tiek šiemet šiame renginyje sėmėsi žinių – mergina atviravo, kad ateityje planuoja pati tapti sporto trenere.

„Man labai įdomūs tokie renginiai – buvau jame ir pernai. Atvyksta daug garsių sporto trenerių, kurie dalinasi savo patarimais. Iš jų labai daug ko galima išmokti apie sveiką gyvenseną, sporto pratimus. Dažniausiai visi treneriai dirba skirtingai, turi savo metodiką – noriu pasisemti kuo daugiau patirties ir kuo daugiau išmokti, nes ateityje pati planuoju dirbti sporto trenere ir padėti merginoms būti sveikoms bei gražioms“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Nevengiu ir dabar padėti joms, pasidalinti savo patirtimi. Džiaugiuosi, kad jau ne vienai merginai padėjau pakeisti gyvenimo būdą“, – pridūrė šypsodamasi Indrė.

Sporto fiestoje treniruotes vedė būrys profesionalių trenerių iš Lietuvos ir užsienio. Specialiai šiai šventei į Vilnių iš Prancūzijos atvyko tarptautinis choreografas, fitneso ir šokių renginių Europoje bei Afrikoje atstovas, stepo meistras Yamine Saoudi.

Savo programą festivalio dalyviams parodė gatvės šokių choreografas, šokėjas, tarptautinių konkursų laureatas ir teisėjas, hip-hop‘o meistras Sasha Oshkin (Rusija). Fitneso treniruotes vedė šios sporto šakos ir kovos menų asė, „Nike“ ambasadorė Sonja Moses (D. Britanija).

Tarptautinių trenerių štabą stiprino fitneso legenda Julio Papi, visame pasaulyje pažįstamas kaip pirmasis Ispanijos atstovas dėstantis daugiau nei 40-yje pasaulio šalių bei nuolatinis novatorius ir sektinas pavyzdys sporto srityje.

Pasiteiravus, ar intensyviai sportuojanti ir sportu itin besidominti Indrė pati išdrįstų tokiame renginyje pravesti treniruotę, mergina patikino, kad jau dabar turi tokių minčių, tačiau viskam reikia pasiruošti, todėl, tikėtina, ateityje gerbėjai tikrai išvys ne klausančią trenerių, o pačią vedančią treniruotę.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Tikrai neatsisakyčiau pati vesti treniruotes, tačiau tam reikia pasiruošimo, gali būti, kad ateityje tai įvyks, nes kol kas nesu kvalifikuota specialistė, dalinuosi tik savo patirtimi. Norėčiau išmokti visų tų dalykų ir tada – būtinai! Tik reikia laiko, kad suspėčiau viską įgyvendinti“, – šypteli Indrė.

Mergina ne tik intensyviai domisi sportu, bet ir skinasi kelią į muzikos padangę: kartu su bičiule ir scenos partnere Greta Lebedeva prieš kelias dienas dovano gerbėjams savo pirmąjį vaizdo klipą dainai „Aš sulauksiu“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai