Trenerė Vaiva Nepaitė: „Žvaigždės dažnai siekia dėmesio rodydamos neigiamą pavyzdį“

Vaiva Nepaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trenerė Vaiva Nepaitė atkreipia dėmesį, kad žinomos Lietuvos moterys, net nesuvokdamos, kad socialiniuose tinkluose skleidžiama informacija daro didžiulę įtaką jaunoms merginoms, drąsiai dalijasi receptais, pasakoja, kaip greičiau sulieknėti, ir kuo naudingos iškrovos dienos.

V.Nepaitė teigia, kad į ją kreipiasi merginos, norinčios numesti svorio, nors jos visiškai neturi antsvorio.

„Merginos akivaizdaus rezultato nori čia ir dabar, tačiau reikia suvokti, kad sveika gyvensena turi tapti mūsų įpročiu, nereikia aklai vadovautis pavyzdžiais, siekti greitų rezultatų“,  – sakė studijos „Diva namai“ įkūrėja ir trenerė.

Merginos akivaizdaus rezultato nori čia ir dabar, tačiau reikia suvokti, kad sveika gyvensena turi tapti mūsų įpročiu

Pašnekovės teigimu, dabar madinga „Fitness“ sporto rūšis taip pat gali skatinti pulti į kraštutinumą.

„Yra gražių pavyzdžių – Indrė Burlinskaitė, Greta Lebedeva, Jolanta Leonavičiūtė, tačiau ar šios merginos visuomet atvirai papasakoja apie tai, kaip pasiekė rezultatų? Nemanau, tikrai ne kiekviena gali sekti jų pavyzdžiu, nesportavusiai merginai pradėti nuo intensyvių treniruočių negalima, pirmiau reikia pažinti savo kūną. Sportas sudaro tik apie 20-30 proc. rezultatų, daugiausiai lemia – maisto racionas ir griežta dienotvarkė“, – pasakojo trenerė.

Po gimdymo skubėti pas chirurgą neverta

Pasak V.Nepaitės, žinomoms moterims reikėtų atsakingiau pagalvoti apie skleidžiamą informaciją socialiniuose tinkluose, nes patarimai gali sutrikdyti jaunas merginas.

„Po gimdymo nereikia skubėti kreiptis į plastikos chirurgus, verta palaukti trejus metus, per kuriuos dažniausiai ir susitvarko moters kūnas. Nereikia skatinti greitų rezultatų, skatinkime jaunas merginas sportuoti, būti valingas.

Po gimdymo nereikia skubėti kreiptis į plastikos chirurgus, verta palaukti trejus metus, per kuriuos dažniausiai ir susitvarko moters kūnas.

Pagimdžiusi mama gali lankyti jogą kartu su mažu vaiku, tai naudinga tiek mamai, tiek vaikui, mažina stresą ir kūno formos po truputį dailėja“, –  teigia V.Nepaitė.

Kai kurios moterys sako, kad pilvo tiesiniai raumenys yra pernelyg išsiskyrę ir jie negrįžta, tačiau juos galima grąžinti stiprinant pilvo presą ir tik išskirtiniais atvejais jie nesugrįžta. 

Tas pats ir su krūtine, daugelis pagimdžiusių moterų sako, kad krūtinė subliuško, tačiau praėjus trims metams situacija taip pat susitvarko.

Merginoms, kurios dar negimdžiusios, bet planuoja gimdyti, vienas iš svarbiausių patarimų – sportuoti prieš pastojant, nes raumuo turi atmintį, tad tikrai greičiau atgausite buvusias formas.

Trenerės teigimu, sveikai metant svorį, realių rezultatų galima pasiekti po dviejų-trijų mėnesių, nes pirmąjį mėnesį organizmas adaptuojasi prie krūvio.

Gintarė Valaitytė ir Vaiva Nepaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Antrą mėnesį organizmas jau priima naujas maisto medžiagas bei fizinį krūvį, atsiranda lankstumas, geresnė savijauta.

Puikiai atrodanti trenerė Vaiva Nepaitė paneigia sklandančius mitus savo pavyzdžiu – sportiška moteris įsitikinusi, kad stiprios valios pastangomis galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų, o jei valios pritrūksta, gali padėti specialistai.

Skaitykite daugiau