Trečioms vestuvėms besiruošianti Agnė Petravičienė papasakojo apie naują mylimąjį

Agnė Petravičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-07 15:37
„Pirma, jis, kaip ir aš skorpionas, antra, išsilavinęs ir kultūringas žmogus, trečia – LED apšvietimo magnatas, generalinis direktorius, visiems baronams nušluostęs nosį... Net trys pliusai...“, - jau šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ apie naują mylimąjį ir sužadėtinį pasakos dainininkė Agnė Petravičienė.

Prieš metus koketuodama vestuvinių suknelių salone pusiau juokais, pusiau rimtai į kamerą Agnė sakė, kad tekės už to, kuris atneš jai salone tuomet surastą batelį. Nors tuomet moteris buvo tikra – tekėti trečią kartą ji tikrai neketina, nors vestuvėmis iš tiesų buvo pakvipę. Prieš kelionę oro uoste netikėtai jai pasipiršusiam senam pažįstamam Agnė, kaip ir žadėjo, atsakymą davė per savo gimtadienį – ištarė ne.

Šiandien 42-ąjį gimtadienį švenčianti dainininkė neslėps įspūdingo žiedo ant dešinės rankos bevardžio piršto ir pasakos, kad su ja mėgstantis pokštauti gyvenimas ir šįkart iškrėtė pokštą. Rugsėjo pabaigoje ji susižadėjo ir jau planuoja trečią santuoką.

Vyrą, kuriam pasakė tvirtą taip, ji sutiko prieš metus lėktuve, skrydžio iš Vokietijos metu. Tai buvo ta pati kelionė, prieš kurią pasiūlymo tekėti Agnė sulaukė iš seno pažįstamo. „Jo pasiūlymo nepriėmiau, nes labiausiai jam imponavo mano žinomumas, o ne aš pati“, – šiandien atviraus Agnė.

Dainininkė prisipažins, kad nors džiugiomis naujienomis dalintis visada malonu, ji bijo. „Laimė, kaip ir pinigai – mėgsta tylą“, – sakys Agnė, apie sužadėtinį interviu nedaugžodžiavusi.

Agnės teigimu, pirmas dalykas kurį jau netrukus padarys su būsimu vyru – pasirašys priešvedybinę sutartį, ginančią abiejų pusių interesus, o ypač – jos. „Antroji santuoka ir teismai vykę tuomet, kai vyras atgulė į ligos patalą, tapo karčia pamoka, kurią puikiai išmokau“, – sakys Agnė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį trečiadienio vakarą 20.00 val. per LNK.

Naujausi straipsniai