Trečioji Vilniaus knygų mugės diena: žinomi veidai ir dar daugiau lankytojų

Vilniaus knygų mugės lankytojai/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-22 16:39
Ketvirtadienį prasidėjo 21-oji Vilniaus knygų mugė, kuri truks iki pat sekmadienio. Atšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitinka su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“.

Šiais metais Vilniaus knygų mugė simboliškai pagerbs mus palikusį vieną žymiausių pasaulio lietuvių, pasauliui gerai pažįstamą ir savo gyvenimu bei darbais laisvę skelbusį menininką J. Meką. „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“ – šie žodžiai puikiai atspindi Mugės esmę – atvira ir be formulių, skelbianti laisvę kūrybai, veiksmui ir žodžiui.

Jau ne pirmus metus mugės lankytojai ras ir „ŽMONĖS Knygos“ stendą – tik čia galėsite susitikti su knygų autoriais – Agne Jagelavičiūte, Beata Nicholson, Vytautu V. Landsbergiu, Mariumi Jovaiša ir kt. autoriais. Stende galėsite įsigyti šių bei kitų autorių knygas ir gauti parašą. Be to – perkantys knygą „ŽMONĖS Knygos“ stende bus vaišinami gurmaniška L'OR kava. 

Šių metų naujovė – galimybė nusifotografuoti prie specialiai mugei sukurtos – unikalios knygų fotosienelės. Dalyvius įamžins profesionalūs fotoagentūros „ŽMONĖS Foto“ fotografai. Jei jūsų mylimas autorius „ŽMONĖS Knygos“ stende bus kitą dieną, nei planuojate eiti į mugę – pokalbius su autoriais galėsite stebėti žurnalo „Žmonės“ feisbuko paskyroje.

Mugės dienos ir darbo laikas:

Vasario 22 d., šeštadienis, 10.00–21.00 val. ATVIRŲ PASIMATYMŲ DIENA*

Vasario 23 d., sekmadienis, 10.00–17.00 val. ŠEIMOS SEKMADIENIS

*nuo 21:00 val. iki 23:00 val. Muzikos salėje vyks specialus renginys „Naktis mugėje“

Naujausi straipsniai