Trečioje „Misija: vestuvės“ dalyje triumfavo pirmagimio netekusi daugiavaikė mama: pamatykite pokyčius

Laida „Misija: vestuvės“ / tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-03 19:32
Šiandien įvyko jau trečia naujo ir jausmingo TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kova, po kurios su projektu turėjo atsisveikinti dar viena dalyvė. Keturių vaikų mama Agnė papasakojo apie skausmą netekus pirmagimio ir vyro išdavystę, o ilgai vaikų susilaukti negalėjusi Jolita kalbėjo apie brandžią motinystę ir iš naujo atrastą meilę. Deja, Jolitai profesionalų komisijos sprendimu teko palikti šou, o išvaizdos pokyčiais džiaugiasi Agnė.

Šiandien „Misija: vestuvės“ žiūrovai išgirdo dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Brandžia motinyste besidžiaugianti Jolita pasakojo apie laimę pagaliau susilaukus dukrelės ir norą ištekėti. Moteris taip pat norėjo pasigražinti – panaikinti raukšleles, susitvarkyti pageltusius dantis.

Kita išlikimo kovos dalyvė – Agnė – atvirai papasakojo apie skausmą netekus pirmagimio ir pirmojo vyro išdavystę. Dabar Agnė džiaugiasi naujais jausmais, augina net keturis vaikus ir svajoja apie gražias vestuves bei atsikratyti kompleksų – išsiplėtusių kapiliarų veide bei kojose, pagurklio, nelygios šypsenos.

tomasfoto.lt nuotr.
tomasfoto.lt nuotr.

Vestuvių planuotoja Viktorija Amkoladzė laidos vedėją Vaidą Skaisgirę ir šou dalyves pirmiausiai pakvietė į vestuvių meniu degustaciją, kurią paruošė poilsio ir pramogų centre „Belmontas“ kulinarijos meistrai. Po to damų laukė smagi ir azartiška užduotis – jos turėjo įveikti orientacinę užduotį, kurios metu moterims teko pademonstruoti ne tik loginį mąstymą, bet iš išsilavinimą. Dalyvėms taip pat teko ir palakstyti po daugybę „Belmonto“ salių. Vienoje jų būtent ir vyks šou nugalėtojos vestuvės.

Nuotaikos ir azartiškos užduoties akimirkas rasite foto galerijoje:

Paaiškėjo, kad užduotį greičiau įveikė Jolita, tačiau po jos atėjo metas sužinoti ir komisijos verdiktą. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus klinika“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“, „SV plastinės chirurgijos centro“ ir internetinės grožio prekių parduotuvės „Klishop“ atstovai nusprendė, kad Agnė labiau nusipelnė išvaizdos pokyčių ir kelialapio į finalą.

Laimėjusi išlikimo kovą Agnė išpildė vieną didžiausių svajonių – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ jai buvo atliktos išsvajotos procedūros. „Estetus klinika” Vilniuje vadovė Nora Lapinskienė sakė, jog šioje dvikovoje Agnė daugumos specialistų buvo pasirinkta pirmiausiai todėl, kad nuo pirmos dienos pati rodė dideles pastangas keistis, mesti svorį, sveikai gyventi. Jos skausminga istorija sukrėtė komisijos narius, nes nieko nėra baisiau, nei netekti kūdikio, todėl dvigubai norėjosi ją nudžiuginti, padėti pamiršti negandas ir džiaugtis gyvenimu.

Pasak estetinės dermatologijos ir lazerių klinikos „Estetus klinika” gydytojos dermatologės, dermatovenerologijos mokslų daktarės Aistės Bieliauskienės, Agnė yra labai pozityvi, puiki mama atsidavusi savo vaikučiams, galbūt todėl laiko sau pritrūkdavo, jos problemos yra labai dažnai pasitaikančios ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe.

„Mūsų klinikoje visas jas nesudėtingai išsprendėme – veido raudonį ir sutrūkinėjusius kojų kapiliarus pašalinome inovatyvių lazerių pagalba, o vadinamąjį dvigubą pagurklį ištirpdėme deoksicholio rūgšties tirpalu, kuris ne tik tirpdo riebalinį audinį, stangrina odą, bet ir nesuformuoja odos susmukimo, pasitaikančio po chirurginių operacijų. Ši procedūra labai sparčiai populiarėja visame pasaulyje dar ir todėl, kad po jos riebalinės ląstelės neatsinaujina, nelieka randų“, - pasakojo gydytoja A. Bieliauskienė.

„Labai džiaugiamės, kad mokslas žengia į priekį ir atsiranda vis naujų būdų, padedančių išspręsti didelę dalį mūsų pacientų problemų be chirurginės intervencijos, o pacientai taip pat vis dažniau renkasi inovatyvius gydymo metodus“, - sakė dermatovenerologijos mokslų daktarė A. Bieliauskienė.

Agnė atsikratė ir kito komplekso – implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“ jai buvo atlikta burnos higiena, nuimtas kietasis apnašas, dantys nupoliruoti, išbalinti. Klinikos „Neodenta“ gydytojas odontologas ortopedas Darius Kunčius Agnei taip pat uždėjo netvarkingus dantis išlyginusias porceliano laminates.

Po profesionalių gydytojų prisilietimo, nuostabaus grožio specialistų makiažo ir šukuosenos bei pasipuošusi proginių ir vestuvinių drabužių salono „A&R“ suknele Agnė pasirodė savo vyrui Daivarui, kuris ją pamatęs negalėjo atgauti amo ne vieną akimirką.

Kviečiame įvertinti Agnės išvaizdos pokyčius foto galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai