Trečio vaiko laukiantys Aistė ir Antanas Guogos pravėrė savo namų duris

Aistė ir Antanas Guogos pakrikštijo antrąjį sūnų / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-02 14:47
Verslininkas, garsus pokerio lošėjas ir europarlamentaras Antanas Guoga šiandien 20 val. LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…” pirmą kartą žurnalistams atvers naujus savo namus prestižiniame sostinės rajone. Jo žmona Aistė džiaugiasi, kad jie pagaliau turi tikrus šeimos namus, kuriuose užtenka vietos ir jųdviejų sūnums – trejų su puse Herkui ir beveik dvejų Taurui.

Šiandien pora jau gali pranešti ir labai džiugią žinią – jie laukiasi trečio kūdikio.

44-erių Antanas neslepia – sūnus augina Aistė, o jis nuo pat jų gimimo yra taip pasinėręs į darbus, jog kartais namo grįžta tik paryčiais. Be to, jis sunkaus charakterio, todėl pataria kitoms moterims nepavydėti Aistei prabangaus gyvenimo. Jis patikina, kad būtų kone asocialus, jei Aistė juo nepasirūpintų – ji kas rytą iki smulkmenų paruošia, ką Antanas tą dieną vilkės.

„Iš tikrųjų nesu idealus tėvas. Stengiuosi su vaikais pabūti kiek galiu, bet dažnai reikia atsikelti 4 valandą ryto, turiu priimti daug sprendimų. Ir trūksta laiko, bet vis tiek stengiuosi įdėti kuo daugiau pastangų, pakalbėti, pabendrauti, pažaisti, pasivaikščioti ar su dviračiais pasivažinėti”, – apie savo šeimą papasakos Antanas.

Antanas Guoga su šeima savo namuose / Andris Tone nuotr.
Antanas Guoga su šeima savo namuose / Andris Tone nuotr.
Antanas Guoga su šeima savo namuose / Andris Tone nuotr.
Antanas Guoga su šeima savo namuose / Andris Tone nuotr.

Aistė neslepia – ji atsidavusi motinystei ir nors pasisamdyti pagalbos turi visas galimybes, ji pati kasdien po kelis kartus gamina sūnums maistą ir juos migdo. „Tikiu, kad mamos gamintas maistas turi magiškų galių vaikams”, – sako Aistė.

Antanas sako, kad yra gyvenime sutikęs ne vieną gero gyveno troškusią moterį, kuri prašė nupirkti brangių daiktų ir jis jautė spaudimą, kad turėtų uždirbti daugiau ir sukurti komfortiškesnį gyvenimą. Todėl jį iki šiol stebina ir žavi Aistės paprastumas.

„Nuo pirmų savaičių mūsų pažinties Aistė neprašė nupirkti kažką brangaus, keliauti išskirtine klase ar prabangaus viešbučio. Aistė tiesiog turi tą paprastumą ir tikrumą. Jai tikrai tos vertybės ir tikrumas yra virš pinigų ir virš brangių daiktų. Tai tas iš tikrųjų labai žavi ir man nėra spaudimo”, – šiandien papasakos Antanas.

Aistė neslepia – ji laiko visus keturis namų kampus, o Antanas nesikiša, nei kokios spalvos kėdės stovės namuose, nei su kokiu vežimėliu važinės jų atžala. Ji iš tiesų sąmoningai neprašo Antano padėti jai namuose ar daugiau pabūti su vaikais. „Ko gero, tai ir yra mūsų gerų santykių paslaptis”, – sako moteris. Aistė niekada savo vyro nevargina kalbomis apie savo dienos rūpesčius ar jausmus. 

Naujausi straipsniai