Trečio vaikelio besilaukianti Laura Mazalienė atskleidė kūdikio lytį

Laura ir Šarūnas Mazalai
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiojo kūdikio besilaukianti „Vaflių namų“ bendrasavininkė ir „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė pasidalijo maloniomis naujienomis. Moteris jau žino vaikelio lytį.

Tiesa, žinią savo sutuoktiniui Šarūnui ji pranešė neįprastai, o jautria akimirka Laura pasidalijo ir su savo socialinio tinklo „Instagram“ sekėjais. Moteris mylimąjam įteikė konfeti, kurį iššovus po kambarį pasipylė mėlynos spalvos popierėliai simbolizuojantys, žinią, kad porai netrukus gims berniukas. 

„Berniukas ar mergaitė? Kai augini du tos pačios lyties vaikus, nori nenori aplinka tave įtraukia į tą žaidimą. Dukart vyrui apie vaikus pranešiau vos ne sms žinute, kas nelabai jį nudžiugino... Tai trečiąjį kartą susiturėjau išlaukti visą dieną, kol jis grįš iš darbo. Nors kas liečia tokias staigmenas, nemoku laukt. Galiu su Kalėdomis pasveikinti ir lapkritį Ta proga, parašykit, kokie jums vardai gražiausi. Gal pravers mums!“, – instagrame rašė moteris.

Naujieną, kad porą netrukus trečią kartą aplankys gandai Laura pranešė sausio mėnesį. 

„Prieš pusmetį perskaičiau teiginį, kad susilaukti 3 vaiko – normalu po geros pertraukos... Nedrįsau ginčytis, nors širdyje tyliai ir nedrąsiai nešiojausi svajonę auginti tris panašaus amžiaus vaikus. Ir nors šįkart iš aplinkos sulaukėme daugiau gailesčio, nei nuoširdaus džiaugsmo (maždaug, tai kaip jūs dabar gyvensit?!), mes esame be galo laimingi, kad dangus palaimina mūsų norus! Ir atminkite, normalu yra tai, kas daro jūsų širdis laimingas! Mūsų atveju – vaikai. Ir gyvenimas tikrai nesustoja,“ – socialiniame tinkle savo jausmais ir mintimis dalijosi Laura.

Laura ir Šarūnas Mazalai jau augina dvi dukreles: trijų metų Deimilę ir dar dviejų neturinčią dukrelę Aurėją.

Pirmagimė visiškai pakeitė Mazalų gyvenimą, pripildė jį laimės, o atsiradus antrai dukrai sustiprėjo tarpusavio ryšys. Todėl ir apie trečią vaikutį abu jau seniai pasvajodavo.

„Dukros gimimas privertė pamatyti vienas kitą iš naujo! Tikrai drąsiai galime sakyti, kad pamilome vienas kitą iš naujo, tik dar stipriau. Todėl ir bendradarbiavimas tėvystės srityje puikus: kaip tik galime padedame vienas kitam, rūpinamės vienas kitu. Laikomės nuomonės, kad tik laimingi tėvai užaugina laimingus vaikus“, – yra sakiusi Laura Mazalienė.

Laura Mazalienė su šeima (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau