Trečio vaikelio besilaukianti Kembridžo hercogienė Catherine vėl nori laužyti taisykles: gydytojai įspėja to nedaryti

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-11 19:42
Britų karališkosios šeimos gerbėjus neseniai itin pradžiugino puiki naujiena – pasaulio mylima Kembridžo hercogienė Catherine laukiasi trečiojo vaikelio.

Tiesa, kol kas pranešama, kad nėštumas nėra lengvas – moterį ir vėl kankina Hyperemesis Gravidarum – stiprus rytinis pykinimas. Tiek pirmojo, tiek šio nėštumo metu moteris dėl jo gulėjo ligoninėje. Princas Williamas neslepia, kad Catherine sveikatos problemos kelia nerimą.

Būtent dėl šios priežasties ji atsitraukė nuo savo, kaip karališkosios šeimos narės bei mamos pareigų – mažasis princas George'as pirmąją dieną mokykloje pasitiko be mamos palaikymo.

Jau tapo įprasta, kad jauna karališkoji šeimyna neretai laužo tradicijas ir net keičia šimtmečius galiojusius įstatymus. Hercogienė Catherine, atrodo, nusiteikusi elgtis kaip jai patinka ir dabar.

Pranešama, kad moteris svarsto galimybę gimdyti ne ligoninėje, o Kensingtono rūmuose. Tai jau ne pirmas kartas, kai jaunai mamai kyla tokia mintis. Apie ją buvo kalbama ir tada, kai moteris laukėsi princesės Charlotte.

„Mail Online“ praneša, kad patarėjai primygtinai siūlo Kembridžo hercogienei gimdyti ligoninėje. Nors pirmieji gimdymai praėjo be komplikacijų, bijoma, kad gimdymas namuose moteriai būtų pernelyg rizikingas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai