Trečio kūdikio besilaukianti I.Jankūnienė įsiamžino jaukioje fotosesijoje: „Gyvename džiugiu laukimu“

Ieva Jankūnienė / Monikos Dovidaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-05 13:29
Kauno „Žalgirio“ krepšininko Pauliaus Jankūno (36) žmona Ieva neslepia džiugių emocijų – šeima laukiasi trečios atžalos. „Esame labai laimingi už šį stebuklą“, – portalui Žmonės.lt sako ji.

Kūdikio laukimo akimirkas jaukioje fotosesijoje užfiksavusi I.Jankūnienė sutiko nuotraukomis pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais. Moteris pasakoja, kad nėštumo metu jaučiasi puikiai.

„Šiuo metu išties gyvename džiugiu laukimu. Atvirai pasakius, šis trečias nėštumas mano lengviausias iš visų, tad labai tikiuosi, kad ir finišas bus lengvas ir sėkmingas“, – portalui Žmonės.lt sako ji.

Trečioji Jankūnų šeimos atžala pasaulį išvys sausio mėnesį. Ieva džiaugiasi, kad dar vieno šeimos nario su nekantrumu laukia ir jos sūnūs Adomas ir Matas.

„Sūnūs labai apsidžiaugė, kai pasakėme šią nuostabią naujieną! Jau ir anksčiau vis kalbėdavo, kad norėtų brolio arba sesės, tad dabar su nekantrumu visi laukiame kūdikio gimimo“, – pasakoja I.Jankūnienė.

P.Jankūnas ir I.Jankūnienė susituokė 2007-aisiais, juodu pažįstami dar nuo mokyklos laikų.

„Nereikia dėl menkiausio dalyko kur nors žvalgytis, bėgioti, o stengtis, tausoti šeimą. Ypač – kai atsiranda vaikai“, – apie laimingos ir tvirtos šeimos receptą žurnalui „Žmonės“ yra atviravęs krepšininkas.

Kad tiek laiko yra kartu, didžiausia pergale vadina ir Ieva: „Mes vienas kitą labai palaikome. Paulius visada buvo tas mūras, už kurio jaučiausi ir tebesijaučiu saugi bei mylima“, – gražių žodžių vyrui negaili I.Jankūnienė.

Ji žino, aikštelėje Paulius kovingas, kiek aštresnis, tačiau šeimoje ramus, užjaučiantis, geras. Dabar – dar ir romantikas. „Kažkur skaičiau, kad mudu – nesuderinamiausių Zodiako ženklų: aš – Avinas, Paulius – Jautis, bet nieko panašaus negalėčiau pasakyti.“

Gal todėl, kad paties Pauliaus tėvai iki šiol gražiai ir laimingai gyvena, jis labai vertina žmogų, kurį turi. „Išties mūsų šeima – kaip viena stipri komanda, – užtikrintai kalba. – Jeigu nusprendžiame ką nors nuveikti, veikiame kartu. Jeigu tvarkomės – visi, jei pramogaujame – kartu.

„Ateis laikas, kai vaikai užaugs ir sukurs savo šeimas, tuomet mes su Pauliumi susėsime sodyboje ant liepto, apsikabinsime, susikibsime rankomis, sumerksime meškerytes ir toliau žiūrėsime vienas į kitą...“ – žurnalui pasakojo Ieva.

Naujausi straipsniai