Trečias Megan Fox nėštumas pristabdė skyrybas su Brianu Austinu Greenu: bandys išsaugoti santuoką

Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-13 14:25
Šią savaitę seksualioji Megan Fox (29 m.) pateikė siurprizą – ji laukiasi trečio vaiko. Kadangi aktorė skiriasi su vyru Brianu Austinu Greenu (42 m.), iš karto pradėta spėlioti, kas gi kūdikio tėvas? Tačiau jokios pikantiškos istorijos čia vis tik nėra: Megan Fox vaiko tėvas yra vis dar oficialus jos sutuoktinis.

Nors pati Megan Fox to dar nepatvirtino, tačiau patikimas šaltinis iš aktorės aplinkos portalą „People“ patikino: „Savaime suprantama, kad tėvas yra Brianas Austinas Greenas“.

„Jie niekada nenustojo mylėti vienas kito ir niekada nenustos būti atsidavę tėvai savo berniukams“, – pridūrė šaltinis.

2010-aisiais susituokusi pora jau turi du sūnus – Noah (3,5 m.) ir Bodhi (2 m.). Iš ankstesnių ryšių Brianas Austinas Greenas turi dar vieną sūnų – 14-metį Kassiusą.

Šis nėštumas buvo neplanuotas, tačiau sužinoję apie į pasaulį besibeldžiančią gyvybę, Megan Fox ir Brianas Austinas Greenas nusprendė bent kol kas atidėti mintis apie skyrybas ir pamėginti išsaugoti savo santuoką. Pranešama, kad kurį laiką pagyvenę atskirai, jiedu ir vėl apsigyveno po vienu stogu.

„Skyrybas jie greičiausiai atės kuriam laikui – arba visam laikui, – portalui „E! News“ sakė porai artimi šaltiniai. – Šis nėštumas nebuvo planuotas, bet kai jie apie tai sužinojo, be galo apsidžiaugė.“

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Pranešama, kad Megan Fox šiuo metu yra antrame nėštumo trimestre.

Žmonės.lt primena, kad Megan Fox skyrybų prašymą pateikė 2015-ųjų rugpjūtį, jame aktorė pažymėjo, jog su savo sutuoktiniu nebegyvena jau apie pusę metų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai