Trečiadienio horoskopas – vasario 22 d.

Rytas darbe / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ankstesnių dienų ramybę šiandien kažkas lyg šluote nušluos. Vietoj to pasiūlys priimti pasikeitusias aplinkybes ir pagal jas perdėlioti savo prioritetus. Regis, atsiras norinčiųjų pakovoti už ankstesnę būseną ar siekiančiųjų paveikti tuos, kurie galbūt viską gali grąžinti į pradinę padėtį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte, mažumėlę nukreipus žvilgsnį nuo kasdienybės ir tikint tuo, kas nematoma akimis, nebus sąlygų ilgai svajoti. Neprarasdami susitelkimo į jums svarbius tikslus, nesunkiai išsisuksite iš keblių situacijų, kurios šiandien jus vis persekios. Regis, galiausiai suprasite, kad jei jūs darbe neparodysite savo galių, kažkas kitas jums atskleis savąsias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte bet kokius aštresnius kampus nuglaistys nuoširdūs santykiai su kolegomis ar draugais. Jei tikėsite savimi ir savo žiniomis bei požiūriu, mažiau reaguosite į jums nepalankias situacijas. Jas gali išprovokuoti, pavyzdžiui, tie, kurie nesiryžta atvirai išsakyti savo nuomonės ir jums už nugaros rezga intrigas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors rytas atpūs kiek vilčių, susijusių su profesine sėkme, ar viskas klostysis panašiai, kaip jūs svajosite, parodys tolesni dienos įvykiai. O jie nepagailės įsikibusiųjų į dalykus, kuriuos iš tiesų reikia paleisti. Nekovokite su tais, kurie turi kitokį nei jūsų planą. Problemos spręsis, jei imsitės visos atsakomybės už savo veiksmus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte išmoksite ar sužinosite tai, kas sužadins jūsų vaizduotę, tačiau tuo dienos ramybė ir baigsis. Nors bus ne vienas žmogus, kuris teiks palaikymą ir paskatins, jūs tame dažniau įžvelgsite konkurenciją, norą kištis į jūsų reikalus ir kitus neigiamus dalykus. Taigi dėkingi už tai tikrai nebūsite, o reikėtų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte supratę kolegas iš pusės žodžio, vėliau sieksite tvarkos ir nuoseklumo susidorodami su kasdieniais iššūkiais. Galbūt atsiras tokių, kurie siūlys keistų būdų viską perdaryti ar, viską metus, imtis kažko naujo. Tačiau gali būti, jog kas nors primins, kad nevalia improvizuoti, o būtina nuo pradžios iki galo laikytis instrukcijų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte suspėkite kitiems padėkoti už gerus įspūdžius, nes vėliau neturėsite laiko atsipalaiduoti. Išorinės aplinkybės užkrės jus rimtumo ir nepasitenkinimo virusu, o tai nuplaus nuo jūsų veido šypseną, o iš santykių išstums pasitikėjimą. Norintieji padėti, bus atstumti, o trokštamų permainų imtasi netinkamai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Turėsite konkrečių siekių, tačiau ne visus juos įvykdysite taip nepriekaištingai, kaip būsite suplanavę. Tiesa, dienos pradžioje jus pagavęs įkvėpimas greit grąžins į nykią kasdienybę. Tada nebus lengva nuspręsti, kurioje barikadų pusėje yra tiesa ir kurią jums derėtų pasirinkti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienai išaušus gimusios viltys greitai užges. Laiku pripažinę, kad nereikia vaikytis lengvos sėkmės ir kad kai kurios permainos darbe ar kasdienėje aplinkoje yra neišvengiamos, išgelbėsite savo dieną. Tiesa, būkite atidūs gatvėje ir neskubėkite apsispręsti dėl to, ko vėliau negalėsite atšaukti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo vidumi jausite, kas naudinga jums ir jūsų šeimai, tačiau klausimas, ar ilgai tuo remsitės priimdami sprendimus. Dienos žaidimuose kai kurios jums pasiūlytos kortos gali būti visai ne tokios, kokių pageidaujate, tačiau per anksti rankų nenuleiskite. Regis, tinkama strategija ir nuoseklus planas gali beviltišką situaciją paversti laimėjimu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte kiek pavajoję ar patikėję kokiomis nors istorijomis, vėliau visa tai pamiršite ar ignoruosite. Ir nors įdienojus jūsų tvirtumui susidarys sąlygos tapti pavyzdiniu, jūs tuo privalumu vargu ar pasinaudosite. Užuot tai darę, sumanysite imtis keleto asmeninio gyvenimo permainų, kurioms kiti jūsų aplinkos žmonės nebus pasiruošę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei jums šiandien pavyktų likti vieniems, galbūt ir išvengtumėte klaidų ir nesusipratimų. Tai būtų puikios sąlygos rasti atsakymą savo viduje. Dienos įvykiai gali priminti jums padarytas klaidas, iškelti į paviršių prisiminimus, priversti susidurti su žmonėmis ar situacijomis, kurias pageidaujate pamiršti ar norėtumėte ignoruoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasitikėdami kolegomis, su kuriais dirbsite, mokysitės ar kitaip leisite laiką, šiandien apsaugosite save nuo klystkelių. Jie gali lemti išsiskyrimus, nepasitikėjimą draugais, priminti apie negrąžintas skolas. Stenkitės siekti kompromiso, harmonijos ar gėrio, o ne eiti kovos ir griovimo keliu.

Sudarė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau