Trečiadienio horoskopas – spalio 4 d.

Ruduo. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nevaržykime savęs griežta dienotvarke, gerai apsvarstykime savo ėjimus, užuot sparčiai vykdę dienos užduotis. Savo stichijoje jausis visi, kuriems darbe reikia įkvėpimo, kūrybiškų sprendimų, užsiimantiems labdara, savanoriška veikla, padedantiems silpnesniems ir visiems, galintiems svajoti ar ilgėliau pasilikti sapnų pasaulyje.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Priversti likti nuošaly arba savo noru nuo kitų kiek atsiriboję, lengvai sureikšminsite viską – sėkmę ir nesėkmę. Jei jums nutiks kas nors nepalankaus, greit imsite savęs gailėtis. Dėl galimybės patinginiauti ar pasvajoti atsisakysite kai kurių svarbių ėjimų. Ne pro šalį kitiems šį tą paaukoti ar mažumėlę pasiaukoti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Su malonumu svajosite apie ateitį ir nepraleisite galimybės ir ką nors dėl jos nuveikti. Tačiau ne kažin kaip seksis visa, kas nauja ir neišbandyta. Regis, jūsų planuose atsiras ir kitų žmonių, bendražygių ir bendraminčių, kurie kurstys jūsų fantazijas. Gal pavyks ir kokį liūdintį draugą paguosti ar nuraminti?

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pasistengsite, kad jūsų pastangos nepraslystų pro akis nei jūsų darbdaviui, nei kitiems reikalingiems asmenims. Pavyks išsiskirti profesinėje arenoje, jei nepasiklysite tarp realių galimybių ir įsivaizdavimų. Matydami jūsų norą gerai pasirodyti, kai kas tuo naudosis, tačiau jums tai bus nė motais, ypač jei rasite kaip įprasminti savo dieną.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Turėsite visą glėbį lūkesčių, kurie padės išplaukti į didžiuosius vandenis. Tiesa, stebėkite, ar pernelyg įsisvajoję, nepametate iš akių savo tikslo. Mokytis, plėsti akiratį ar kitus mokyti jums seksis nepriekaištingai, jei žiūrėsite plačiai ir kuo labiau plėsite ryšius. Tačiau ir mažų dalykų neignoruokite, kad žemė iš po kojų neišslystų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors dienos pažadai bus dideli ir gražūs, pernelyg neįsijauskite į trokštamus rezultatus. Labiau gilinkitės ne į tai, ko norite, o į tai, kas jums siūloma, nes daug svarbiau būti vieningiems su kitais ir siekti bendros, o ne asmeninės sėkmės. Be to, būkite pasiruošę keisti abejotinas aplinkybes ir keistis patys, o sentimentus ir gailestį sau kurį laiką pamirškite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jei dalis jūsų pasiūlymų šiandien bus ignoruojama arba paskęs nevaldomų emocijų vandenynuose, nenusiminkite. Norėsis šalia turėti žmonių, kuriais galima pasitikėti, sulaukti supratimo, įkvėpimo ar paguodos. Nedidelės aukos dėl kito žmogaus suteiks jums saugumo pojūtį.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien būsite kuklūs ir pasiruošę labiau pasitarnauti kitiems, nei ko nors imtis dėl savęs. Su malonumu slėpsitės tarp kasdienių rūpestėlių ir įprastų darbų, tačiau nauji darbai eisis nei šiaip, nei taip. O jei ims trikdyti tie, kurie per daug svajoja, pernelyg nerimauja ar abejoja, padėkite jiems, nesitikėdami nieko mainais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Turėdami slaptą tikslą kuo geriau praleisti dieną, save išreikšti ar kuo nors sužavėti aplinkinius, sunkiai priimsite sprendimus. Daug daugiau teigiamų emocijų sau ir kitiems sukursite ne skubėdami ar ko nors siekdami, o būdami jautrūs tam, kas vyksta, džiugūs ir kūrybiški. Jei aplink būriuosis vaikai, pasimokykite iš jų gebėjimo mėgautis gyvenimu.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jums būtinai reikės pasirūpinti bet viena savo namų kerte. Padėsite savo šeimos nariams, nelaukdami dėkingumo. Deja, jūsų pastangos nueis veltui, jei bandysite ką nors nauja ar stokosite atidumo. Ir tik tuomet, kai privataus gyvenimo reikalai bus sustatyti į vietas, galėsite pasidomėti, kas vyksta už namų ribų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Žvelgsite į jus supantį pasaulį pro rožinius akinius, kurie jums neleis pamatyti detalių. Tiesa, jų mažai jums reikės, tačiau nepastebėsite tam tikrų svarbių dalykų, dėl kurių gali įsivelti klaidų ar neatitikimų. Be to, vilsitės daug kur suspėti ir su daug kuo pasišnekučiuoti, o kam nors išlieję savo širdį, nepasigailėsite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Griebsitės įvairiausių priemonių, kurios padės įrodyti kitiems, jog esate šio to verti. Turėsite norų, kurių dalis praplauks pro šalį, o jūs liksite laukti kitos svajonių bangos. Bandydami kompensuoti stygių daiktais, kažin ar ilgai savo pirkiniais džiaugsitės. Neatsisakykite paaukoti dalį savo lėšų kitų svajonėms įgyvendinti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Be rimtos priežasties lengvai nusirisite į liūdesio bedugnę ir dar lengviau pakilsite į euforijos viršūnes. To negalėsite nuslėpti, o jus bus galima skaityti lyg atverstą knygą. Tai žinodami, stebėkite, ar tokiu būdu kokių nors jums svarbių dalykų nepaviešinate, ko nors neprarandate, ar kas nors tuo nepasinaudoja, o jūs, emocijoms įsisiūbavus, ko nors nepraleidžiate.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau