Trečiadienio horoskopas – spalio 26 d.

Kelias / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-26 06:00
Sveiki! Pradėkime dieną su horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Svarbiausia jūsų šios dienos užduotis bus pasirūpinti kasdienėmis pereigomis, buitimi ir sveikata, tačiau kažin ar jums to bus ne per maža. Ryte nersitės iš kailio, kad darbe pritaikytumėte nepritaikomas žinias, dieną kils noras kažką iš esmės pertvarkyti, o vakare intensyviai pasidarbuoti dėl sumanyto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien su džiaugsmu atlikdami dienos užduotis didelio pranašumo prieš kitus turbūt neįgysite, bet jausitės pakylėti. Tiesa, ryte erzins skeptikų nenoras jums padėti ar jūsų sumanymų paremti, tačiau dieną kiek pakeitę kryptį, įgysite reikiamą pagreitį ir dienos pabaigą sutiksite kovodami už tai, kas jums opu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien pasirinkę sau saugią vietą ir saugias aplinkybes, vis dėl to turėsite ir su vienu kitu iššūkiu susidoroti. Vienas didesniųjų jūsų tykos ryte dėl antrosios pusės reikalavimų, tačiau įdienojus prieisite prie tų resursų, kurie paprastai nepasiekiami. Vakare nustebsite supratę, kiek turite galios, kuri stiprėja, kai esate ne vieni.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nestabdydami savęs leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalinsitės, daug bendraudami ir smalsaudami. Deja, ryte bus tiek veiklos ir užduočių, kad kuriam laikui tai atidėsite. Vėliau įsibėgėsite, keisdami kryptį, gavę kito žmogaus patarimą ir galiausiai jo paraginti nesustoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien noras ką nors įgyti ar kitaip įsitvirtinti jus motyvuos labiau nei visos kitos priežastys. Tiesa, ryte pabandę surizikuoti, nieko nepešite. Prieš pietus perdėliodami kitaip jūsų įprastą dienotvarkę, suprasite, kad tokiu būdu kur kas efektyviau vykdote savo planus ir pasitarnaujate kitiems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien darykite taip, kaip jums atrodo tinkama ir visi kiti negalės atsispirti jūsų praktiškoms rekomendacijoms. Ryte gali kilti pagundų kitiems asmenims perleisti estafetę, neva jie viską atliktų geriau, bet greit suprasite, kad sėkmę garantuoja jūsų saviraiška ir jūsų pastangos į savo iniciatyvas įtraukti kitus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien tyliai ir niekam nelįsdami į akis atliksite tai, ko esate prašomi ar ką patys sumanėte. Gaila, bet startas gali būti ne pats lengviausias dėl informacijos stokos ar vėlavimų. Laimei, vėliau įsivažiuosite ir būsite nesustabdomi, net jei apie savo motyvus, galias ir kitas priežastis niekam neatvirausite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums komandinio darbo taisyklės bus gerai žinomos ir lengvai įvaldomos, nors rytiniai bandymai gali būti ne tokie pelningi, kaip galėjote tikėtis. Dieną prisikasite prie bet kokios informacijos ir taip gerai naudositės savo ryšiais ir naujus megsite, kad neįtikėtinai sparčiai įveiksite reikiamą atkarpą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien netruksite suprasti, kad jums nėra nieko svarbiau už smulkmenas, kurios bus pajėgios jus atvesti iki paties viršaus. Tiesa, kelias nebus vien tiesus, ypač pradžioje – rytiniai jūsų sumanymai nepasieks adresato, tačiau vėliau turėsite viską, kas padeda nenuleisti rankų ir gauti tai, ko siekiate.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eksperimentas: kas nutinka nustojus gerti kavą?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tai, kas kitiems sudėtingas galvosūkis, jums bus vienas juokas. Žinoma, pirmiausia vis tiek teks šį tą, kas susikaupė praeityje, perlipti. O jau tuomet reikalai eis nesustabdomu greičiu, ypač jei visiems, kuriuos sutiksite, įrodysite savo galias, būsite atidūs detalėms ir nesiliausite kovoti už tai, kuo tikite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien visus savo planus dėliokitės atsižvelgdami į kitus, antraip teks grįžti atgal tam, kad ištaisytumėte kas netinkamai pradėta. Ryte gali tekti nusivilti komandinio darbo nauda, tačiau iš to kažko vertingo išmokti. Dieną praeities patirtys gali turėti esminių įtakų jūsų rezultatams, kaip ir jūsų vakaro motyvai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien mieliau dalinsitės savo darbo krūviu nei viską vešite vieni. Tiesa, ryte teks patiems susidoroti su papildoma atsakomybe ir su ja susijusiais apribojimais. Dieną atsiras komandinių pasiūlymų, kurie teigiamai pakreips įvykių eigą, o vakare net sustoti negalėsite, matydami taip darniai veikiančią komandą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai