Trečiadienio horoskopas – spalio 12 d.

Rudens ženklai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-12 06:00
Kuo mus nustebins dar viena nauja diena?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną pradėsite tikėdami savo komanda ir norėdami joje ką nors ypatinga atlikti. Tačiau iki popietės iš rankų kris visa kas nauja, todėl tą laiką skirkite pabaigti, o ne pradėti. Vakarop jums bus leista kuo giliau panirti į svajonių pasaulį. Viena, ko tikrai nederėtų daryti – temdyti savo ir kitų nuotaikos liūdesiu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje, net turėdami darbuotis iš peties, vis dėlto nepasitikėkite tuo, kas jums nežinoma. Tobulindami jau pradėta, turėsite idėjų ir galimybių jas realizuoti. Popietę prie jūsų sumanymų noriai jungsis bendražygiai ir, parodę jiems savo palankumą ar kitaip užsitarnavę jų pasitikėjimą, neliksite vieni.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien išradingų minčių ir drąsos joms įgyvendinti jums netrūks kaip ir tuo užkrėsti visus kitus. Tiesa, būsite linkę pernelyg savimi pasitikėti, dėl ko nepastebėsite įspėjamųjų ženklų savo kelyje. Popietę pirmyn jus ves svajonės ir šiek tiek idealizmo, kam niekaip neatsispirsite ir gal iš to ką nors išlošite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje norėsite permainų, o susidūrę su kliūtimis, sieksite dar labiau išsivaduoti iš nuobodulio. Ką besumanytumėte – viskas puiku, tačiau žengdami į naujas teritorijas iki popietės, verčiau netampykite likimo už ūsų. Vakarop jūsų vaizduotės polėkio lai neriboja kasdienės smulkmenos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien kažin kodėl daugiau galvosite ne apie save, o apie kitus. Girdėdami jų norus ir išgirdę jų prašymus, į visa tai įsitrauksite ir jūs, tačiau pravartu būti budriems. Popietės įžvalgos gali jus nuvesti toli ir nuo kitų atitolinti arba, priešingai, padėti jums užkariauti kitų asmenų pasitikėjimą ar palankumą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nepersistenkite bandydami nuo ankstaus ryto atlikti visus įmanomus darbus. O jei vis dėlto niekaip nesusilaikysite nuo aktyvių veiksmų, rinkitės tuos, kurie jums įprasti. Naujiems sumanymams tik laiką iššvaistysite. Vakarop jums reikės žmogaus, kuriuo galite besąlygiškai patikėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 antistresiniai produktai, kurie padės išsaugoti grakščias kūno linijas

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien tęsite kažkokius anksčiau sumanytus ir pradėtus dalykėlius, kuriems pakaks ir jūsų užsispyrimo, ir kūrybiškumo, ir originalumo. Tiesa, lengvai privelsite visokiausių klaidų, ypač jei užsigeisite įgyti naujos patirties. Popietę kupini įkvėpimo pasinersite į kolegų intrigų, buities galvosūkių ar sveikatos gerinimo pasaulį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nenuostabu, jei į darbo vietą atsinešite šeimyninius rūpesčius. Vienaip ar kitaip jie neduos jums ramybės ir nustums jūsų profesinius reikalus į šalį. Popietę turėsite progą įrodyti savo mokėjimą džiaugtis, mylėti, kurti, aukotis, pasirūpinti kitų žmonių laisvalaikiu ar tais, kurie jums brangūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki popietės lakstysite lyg akis būtumėte išdegę, tačiau nenuostabu, jei vis tiek nuolat kažkur vėluosite. O kai taip atsitiks, nerasite priežasčių pasiteisinti. Susikaupimas bus būtinas, tačiau jį rasti ir su juo susibičiuliauti gali būti per sudėtinga. Vakarop nurimę, susitelksite į tuos, kurie šildosi prie jūsų šeimos židinio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje daug kas atrodys aiškiau nei jos pabaigoje, tačiau tai tik dalis tiesos. Stebėkite, ar nekrypsta jūsų žvilgsnis link vertingų pirkinių, kuriems iki popietės neturėtų atsirasti vietos jūsų pirkinių krepšyje. Popietę pajudės tie reikaliukai, kuriems reikalingas miklus liežuvis ir gebėjimas skaityti tarp eilučių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Iki popietės mėgaukitės savo asmeninėmis galiomis, savo įtaiga ir gebėjimu lyderiauti, tačiau nepasiduokite pagundai išbandyti ką nors jums neįprasta. Iki vėlyvos popietės sėkmingiau taikysite savitus metodus, tęsdami tai, kas pradėta. Popietė jums bus tiek vertinga, kiek apčiuopiamo įkris į jūsų rankas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje nesiveržkite į pirmaujančiųjų gretas. Likę nuošalyje išvengsite klaidų ir pastebėsite svarbių dalykų, kurie pravers ateityje ir sutaupysite nemažai jėgų, kurias jau bus galima panaudoti pavakarę. Tiesa, ir iš to nebus naudos, jei vakarop norėsite to, ko nėra, o to, ką turite priešais save, nevertinsite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai