Trečiadienio horoskopas – spalio 11 d.

Medžiai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-11 06:50
Ieškosime vietos, kur būtume apsaugoti nuo visko, kas vyksta ne pagal mūsų norus ir kas verčia mus pasijusti nesaugiai. Būsime jautrūs kitų nuotaikoms ir patys leisime emocijoms mus valdyti. Stiprės noras globoti tuos, kuriems to reikia. Ką nors sumanę, privalėsime daugiau pasistengti, kad tilptume į nustatytus rėmus.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kad ir kur eisite, visur sieksite jaukumo ir saugumo. Galėdami įsikurti patogiai ir jaustis kaip namie, būsite netrikdomi jokių rudens vėjų. Tiesa, reikės nepriekaištingai įvykdyti visokiausius įsipareigojimus darbe ar namie, atsakingai naudojant turimas žinias, bet neprimetant kitiems savo požiūrio.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Bendravimas ir gaunamos ar skleidžiamos žinios užtikrins gerus santykius, jūsų savijautą ir dienos kokybę. Jautriai reaguosite į visus, besiveržiančius į jūsų asmeninę erdvę, tačiau užsisklęsti nenorėsite. Dar reikės nuoseklumo, susitaikyti su apribojimais, trikdys lėšų ar palaikymo stoka visur, kas susiję su laisvalaikiu, kūryba ar vaikais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nesunkiai apsistatysite sienomis, kad kiti jūsų netrikdytų ir tinkamai įvertintų. Sunkoka bus atsisakyti neplanuoto pirkinio ar to, kas galbūt jums visai nereikalinga, tačiau gerina nuotaiką ar didina pranašumą. Sumanymai namuose strigs, kai bus daugiau reikalavimų ir kritikos nei gelbstinčių rankų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologė Audronė Žvaigždika. Kas mūsų laukia kitais metais?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vis atsidursite dėmesio centre, nesvarbu – norėsite to ar ne. Reikės save apsaugoti nuo tų, kurie jūsų nesupranta ar nepalaiko, tačiau savo emocijas vis kam nors ne laiku išliesite ar pernelyg giliai ką nors širdin paimsite. Per didelė atsakomybės ar užduočių gausa trikdys įprastą dienotvarkę ir jūsų susitikimų grafiką.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien nusiteikite ramiai pasidarbuoti kitų labui. Nesiskųsdami, kad esate nematomi, nemažai gerų darbų nuveiksite. Galėdami pailsėti ir stebėti tai, kas vyksta aplink jus, ne mažiau mėgausitės reginiu. Teks pasukti galvą, kaip įtikti savo atžaloms ar kaip įtikinti kitus, kad jūsų užsiėmimai nėra tik laiko ir pinigų švaistymas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Bičiuliai ar kolektyvo nariai jumis pasitikės, jei būsite nuoširdūs ir jautrūs ar bet kuriuo metu pasiryžę pagelbėti. Net jei viskas taip, pernelyg didelis pasitikėjimas kitais asmenimis jums nieko gero neduos. Norėdami sudominti šeimos narius savo idėja, turėsite praeiti per šiokį tokį išbandymų ruožą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jei jūsų pastangos bus nukreiptos į darbą, o ne į šeimą, labiau nei rezultatai rūpės puiki kolegų ar klientų savijauta ir nuotaika. Tai matydami žmonės šliesis prie jūsų. Tačiau turėsite ir tokių planų, kuriuos ne visi supras, o jūs ir nesistengsite kiekvienam sutiktajam apie juos pasakoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dieta pagal horoskopą

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Su malonumu šiandien gilinsite savo žinias ir jomis dalinsitės su kuo platesne auditorija. Matydami, kad jums pritaria, dar labiau įniksite į studijas ar intensyviai plėsite ryšius su toli gyvenančiaisiais. Tiesa, gali tekti pripažinti, kad jums trūksta tam tikrų įgūdžių, kurie padėtų vykdant komandines užduotis ar aplenkiant bendražygius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien rūpinsitės tuo, kad viskas būtų kuo tinkamiau sutvarkyta, o visi saugūs ir užtikrinti, tačiau tuo ne visuomet pavyks pasirūpinti neperlipant per save. Turėsite motyvų išplėšti kokią nors profesinę pergalę, tačiau patys tiek daug iš savęs ir kitų reikalausite, kad save ir kitus be reikalo apsunkinsite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Būdami draugiški, geranoriški ir atidūs tiems, kuriuos šiandien sutiksite, užtikrinsite komfortą ir gerą savijautą ne tik kitiems, bet ir sau. Galbūt netgi pavyks dar pagerinti santykius su jums svarbiais žmonėmis. Labiau kitais nei savimi pasitikėdami, susidursite su praeities klaidomis, kurios privers priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien stiprybės teiks susitelkimas į kasdienes užduotis ir į savijautą tų, su kuriais jas atliekate ar kuriems jas deleguojate. Jei niekas netrikdys dienos ritmo savo svyruojančiomis nuotaikomis, viskas vyks pagal planą. Bendros veiklos vyks toli gražu ne taip nepriekaištingai, kaip jums norėtųsi, ypač dėl komandos narių požiūrio ar elgesio.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Norėdami geros dienos, tokią ir turėsite, jei kūrybiškai priimsite sprendimus, mėgausitės tuo, ką darote ir su malonumu globosite silpnesnius už save. Jei kas nors neparodys jums dėkingumo ar meilės, neskubėkite visko juodai nuspalvinti. Santykiuose trūks harmonijos dėl nepatenkintų ambicijų ar neįvykdytų tikslų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai