Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 27 d.

Mergina su raudonu paltu / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Būsime užklupti optimizmo ir įsitikinimo, kad viskas pasiekiama. Ir nors ryte bus nelengva suderinti didelius polėkius su mažomis kasdienėmis užduotėlėmis, viltys sulaukti geriausio nemažės, o pamažu augs, kol galiausiai užaugs į didelį lengvai sprogstantį burbulą. Vakare kiek įsižeminę patikrinsime, kas tikra, o kas ne.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Dieną pradėsite rūpindamiesi visokiais smulkiais reikaliukais, kurių ne visi supras, o ir jūs sunkiai susitaikysite su nederančiomis aplinkybėmis. Retkarčiais elgsitės keistai ir ekscentriškai, bet tai veikiau padės jums kažką įrodyti kitiems. Paskatinti partnerių, pasiimsite didžiausią šaukštą dienos gėrybėms skanauti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ryte išgauti trokštamos informacijos nepavyks, tačiau tai jūsų entuziazmo neužgesins. Darbų bus apsčiai, bet ir palaikymo komanda nemaža. Kuo daugiau jai darbo duosite, tuo daugiau kartu nuveiksite. Dar būsite linkę gilintis į visokiausius dalykus, rankioti neįprastas idėjas ir jomis vadovautis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Turėsite vilčių gerai praleisti dieną, todėl viską darysite, kad jų niekas neužgesintų. Tuo gali užsiimti kai kas iš jūsų namiškių, primindamas neatliktus darbus. Nepaisant to, būsite kūrybiški ir linkę rizikuoti, kai draugai pasiūlys žavių idėjų pramogoms, o komandos nariai įkvėps neįprastiems žygiams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką reikia padaryti iki 8 val. ryto, kad jūsų gyvenimas pasikeistų?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nors ryte visokie mažmožiai trikdys jūsų nusiteikimą kuo tobuliau atlikti savo numatytus darbus, įdienojus geros naujienos iš namų netruks jūsų pradžiuginti ir nuteikti optimistiškai. Su dienos darbų našta susidorosite, ieškodami neįprastų sprendimų ar novatoriškų metodų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dienai prasidėjus jums bus neįmanoma suderinti to, kas privalu, su tuo, kas malonu. Vėliau netoliese bus tie, kurie gali jus ko nors vertingo išmokyti, informuoti ar praleisti su jumis laiką, taip suteikdami glėbį teigiamų emocijų. Iš toli atklys šis tas, kas jus kaip reikiant nustebins ir padės nusiteikti azartiškai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šeimos nariai nesupras, ko ryte norėsite. Regis, nekreipdami dėmesio tęs savo sumanymus ir visai nesuklys, nes jūsų smulkmeniškumas ir kritiškumas jiems bus visai nė motais. Neprošal pasirūpinti, kad namuose atsirastų kai kas vertinga ir juose iškrėsti šį tą netikėta ar ypač keista.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Dienos pradžioje nieko neprašomi lėksite kitiems padėti, tačiau jūsų aukos ne visų bus suprastos, lygiai kaip ir svajonės, kurias kažkam išplepėsite. Bendravimas įtrauks, stebins susitikimai ir pažintys ar galimybė atnaujinti santykius. Jūsų minčių ir nuomonės bus paisoma, o jūs gerai informuoti ir laukiami.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ryte savivertė gali smukti, vos komandos nariai jūsų neišgirs ar neteisingai supras. Tačiau tai neužkirs kelio optimizmui, kuris bus didžiausia dienos vertybė, tačiau ne vienintelė. Kitos štai tokios: kai ką paaukoti dėl kitų ar neprašomiems atlikti gerą darbą, atlikti keletą pertvarkų buityje ar darbo vietoje.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šį rytą rimtas pokalbis su vadovybe nieko gero neduos. Daug daugiau gėrybių atneš laikas, praleistas kartu su kolegomis. Kad ir kuo jus apdovanos ir ką jums gero suteiks bičiuliai, viską priimsite su malonumu. Jūsų iniciatyvos turės nemažiau įtakos visiems tiems, su kuriais leisite dieną.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sutikti jaunatį skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nuo pat ryto lauksite vakaro, kai galėsite ilsėtis, ypač po to, kai ryte jūsų nuomonė bus ignoruojama. Iš tiesų vėliau viskas tik gerės, taigi kelkite sau tikslus ir jų siekite, nesikuklindami, kad vėliau būtų kuo pasigirti. Be to, dar paisykite netikėtumų ar keistokų namiškių siūlymų, kurie ne šiaip sau.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Tikėsite komandos dvasia ir dėl jos nenuleisite rankų, net jei ryte kažkas jums uždarys kelius link geidžiamos paslapties. Entuziazmas didės, kai pavyks pasiekti ausis tų, kurie jums reikalingi, perkalbėti juos ar įtikinti, o ir savo žinias pagilini galėsite. Be to, gautos naujienos stebins ir keis jūsų grupės planus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ambicingi ir žinodami, ko norite, ryte neatsižvelgsite į savo partnerius. Dieną turėsite aibę pareigų, kurių niekam neplanuosite perleisti, tačiau pasiūlytą pagalbą priimkite kaip išskirtinę dovaną ir būkite už ją dėkingi. Tikslų siekiant pravers ir jūsų neįprasti gebėjimai. Regis, ir netikėtų pirkinių pasitaikys.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau