Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 20 d.

Mėnulio fazės: Jaunatis / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Venera nuo ankstaus ryto plušės Mergelės ženkle, pamiršusi, kad jos darbas yra mylėti, mėgautis ir kaupti turtus. Todėl ir mes visi pareigas iškelsime aukščiau už malonumus ir jausmus. Ryte įvyks dar vienas svarbus astrologinis įvykis, skatinantis būti darbštiems – tai jaunatis Mergelės ženkle. Taigi, jei dar neturite plano, kaip gyventi sveikiau, tvarkingiau ir tinkamiau, skubėkite jį sukurti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kai meilė darbui bus svarbiausia, kažin ar pastebėsite aplink besisukiojantį žavų kolegą. Tačiau jei pavyktų, tai būtų vienintelė pateisinama priežastis nukrypti nuo dienos planų. O tų planų turėti jums išties būtina, jei norite kokybiškesnio gyvenimo, būti sveikesni ir atlikti kuo daugiau visokiausių užduočių, kurių turite apsčiai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų ženklo valdovė Venera lankosi žemės stichijoje, taigi jausmus jums išreikšti bus lengva, tačiau nežinia, ar norėsite tą daryti. Geriausiai juos parodyti pavyks pasitarnaujant. Jei nesiryšite savo jausmų pripažinti, bent jau nekritikuokite. Numatykite, kaip ketinate savo aplinkoje paskleisti daugiau džiaugsmo ir išreikšti kūrybinius gebėjimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gero laiko ir gražių dalykų namuose nuo šiandien padaugės, tačiau kuklumas neleis pernelyg daug norėti ir per daug išlaidauti. Grožiui sukurti pakaks priemonių. Jei pavyktų apsvarstyti, ką ir kaip ketinate nuveikti namuose artimiausiu metu, jūsų ketinimai daug lengviau įgautų reikalingas formas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 sėkmingų žmonių savybių. Pasitikrinkite, ar tokie esate

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Daugės smagių pažinčių ir sutikimų, o geram pokalbiui laiko nepagailėsite. Stebėkite, ar netampate per daug kritiški šalia esantiems. Kita vertus, puiki diena apsvarstyti savo išvykas ir susitikimus: kur kaip ir dėl ko kreipsitės, kaip tobulinsite bendravimą, savo artimus ryšius, su kuo susitiksite ir kur, nepaisant visko, nuvyksite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liausitės žvalgytis į veidrodį, rečiau galvosite apie romantiškas patirtis ir meilės nuotykius, o daugiau apie savo piniginės turinį. Regis, bus kas jums patvirtins, kad esate vertinami ir kai ką jums padovanos. O jei vis dėlto kažko norite turėti daugiau, jums niekas netrukdys šiandien numatyti takelius link gerovės.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų ženkle Venera, todėl savo grožio neslėpkite. Jei negalite savęs pagirti ar parodyti, imkitės konkrečių priemonių, kurios patobulintų jūsų išvaizdą. Duoklę atiduokite ne tik tam, kas išoriškai matyti, bet ir tam, kas slypi viduje. Apsispręskite ir juodu ant balto užrašykite, kas padės jūsų asmenybei atsiskleisti ir sustiprėti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiek tiek atsitraukę, radę vietos pogrindyje ar užkulisiuose, mėgausitės vienatve. Tarnystė, slapta meilė ir nesavanaudiški poelgiai bus tai, kuo jūs nuo šiol gyvensite. O kad tai nebūtų vien tik pasiaukojimas, kai ką padarykite ir dėl savęs: numatykite, kaip apvalysite savo sielą nuo visokio balasto ir kaip kokybiškiau pailsėsite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Gera tarp mylimų draugų – toks artėjančių dienų moto, tačiau kai kurie gal net ir ką nors daugiau pajus tam, kurį iki šiol vadino tik draugu. O ir komandiniai žaidimai vyks gerokai kokybiškiau nei iki šiol, ypač tiems, kurie turi konkrečių idėjų ir yra pasiruošę nepraleisti nė vienos smulkmenos, kol jos nebus įgyvendintos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus byloja jūsų delno forma

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savo tikslų sieksite gražiai, naudodamiesi ryšiais ir asmeniniu žavesiu. Turėsite galimybę įsitikinti, kad asmeniniai santykiai yra patikimas pagalbininkas, siekiant pripažinimo. Tačiau šiandien turite pasirūpinti ir tuo, ką ir kaip ketinate nuveikti, kad žmonės jus vertintų, pastebėtų ir suteiktų jums dar daugiau privilegijų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Mėgausitės tuo, kad nestovite vietoje. Su malonumu dalinsitės savo požiūriu, mintimis ir žinias gilinsite, akiratį plėsite ar net pasistengsite kur nors toli nukeliauti. Kad visa tai nevyktų chaotiškai ir jūsų neklaidintų, kuo detaliau sudėliokite savo būsimus planus ir būkite tikri, kad galite šio plano laikytis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien ir artimiausiu metu malonumus ir dovanas gausite iš tų, kuriais pasitikite ir kuriuos vertinate. O kad dalijantis bendromis vertybėmis ir patirtimis ar gilinantis į kitų žmonių paslaptis neištiktų chaosas ar kokia visa griaunanti neviltis, apsispręskite, ko norite ir ko esate pasiruošę atsisakyti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jausmų planeta veikia jūsų santykių sritį, taigi pasiruoškite patirti daugiau malonumo tuomet, kai šalia artimas žmogus. Vienišiai lai žvalgosi antrosios pusės. Socialiniai ryšiai teiks daugiau džiaugsmo, jei nebūsite kritiški kitiems ir sau. Praverstų šiandien numatyti, kur link suksite santykius asmeniniame gyvenime ar darbe.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau