Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 13 d.

Zodiako ženklai ant laikrodžio / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-13 06:50
Spėsime suderinti pareigas su malonumais ir visai nenusiminsime, jei saldainius, kurių norėjome, suvalgys kiti, o mums liks tik rūgšti it citrina kritika. Optimizmas bus tai, kas laikys mūsų galvas pakeltas ir pakilią nuotaiką. O papildoma proga iš širdies su kuo nors pasikalbėt užgydys visas žaizdas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gavę pastabą, kad daugiau kalbate, nei dirbate, neturėsite pasiteisinimo. Tiesa, panašūs priekaištai beverčiai, nes kada daugiau pasikalbėsi, jei ne šiandien. O jei kokie skeptikai privers iš tiesų prikąsti liežuvį, nenusiminkite. Netoliese tikrai yra žmogus, kuriam rūpite ir kuris parūpins jums tiek gerų emocijų, kiek tik užsigeisite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užsinorėję būti įvertinti, naudositės žodžio galia. Taigi jei duoną pelnote šnekėdami, rašydami ar prekiaudami, galite tikėtis naudos. Kad tik nepritrūktų palaikymo iš tų, be kurių neapsieisite. Tačiau tikėtis dosnumo būtų naivoka. Kita vertus, bus ir gerų dalykų, kurie atskubės ir namų ir iš jūsų darbo aplinkos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Be vargo įrodysite savo stiprybes. Jei per neapdairumą ir ilgą liežuvį prisivirsite košės, iš jos liūno išbrisite, pasitelkę lankstumą. Kai kuriuos jūsų veiksmus partneriai laikys nebrandžiais ar neatsakingais, tačiau jūs ir toliau liežuviu malsite. Jei reikalavimai bus didesni nei noras juos įveikti, net ir smagus susitikimas nepaguos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip suvilioti skirtingų Zodiako ženklų atstovus?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išsiblaškę ir neiniciatyvūs, kad ir kuo užsiimsite, suprasite, jog tai visiems ne motais, todėl rankos labai greitai nusvirs. Būtų naudinga pasirinkti į akis krentančias veiklas ar net poilsį, jei tai įmanoma dėl visokių nepatogių užduočių, užgriuvusių jūsų pečius. Kita vertus, sulauksite mažesnių ar didesnių dovanėlių iš namų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Įsitrauksite į kolektyve vykstančius pokalbius ir gaudysite sklandančią informaciją. Daugiausia laiko skirsite susirankioti visokiausias bendražygių pranešamas naujienas, tačiau kartkartėmis liksite neišgirsti ar negalėsite savęs išreikšti. Laimė, iš bet kokios situacijos išlipsite sausi dėl savo žavesio ir komunikabilumo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų ambicijos kuo daugiau atlikti ir kuo geriau pasirodyti bus patenkintos, bet nevisiškai. Bendravimas bus būdas pasiekti daugiau, tačiau tų jūsų siekių nesuprasti gali šeimos nariai, keliantys jums nežmoniškus reikalavimus. Nenusiminsite, nes į rankas ar sąskaitą turėtų įkristi kai kas vertinga ar reikalinga.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pastebėsite jums atsiveriančias galimybes ir laiku jas pagriebsite. Išsaugoti tikėjimą savimi ir savo žiniomis bus ne mažiau svarbu, nei papildyti savo žinių ir įsitikinimų bagažą. Tiesa, nepageidaujamos naujienos ar trikdžiai nedžiugins, tačiau viskas įmanoma, jei tikėsite savimi, o šalia bus palaikymo komanda.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl daugybės šnekų šiandien bus neįmanoma išgirsti savo pačių minčių. Laimėsite, kai priimsite kitų pasiūlymus ir į žaidimus ar žodžius įniksite giliai. Tik negalvokite, jog kažko nesugebate ar nesuprantate. Iš tiesų reikalingi žmonės jus pastebės, o jums bus atviras kelias daryti gerus darbus ar už ankstesnius gauti padėkas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Teks užleisti sceną kitiems, sau pasirenkant antraeilį vaidmenį. Ir ši misija jums beveik pavyks, išskyrus kokį vieną kitą kartelį, kai pamanysite, kad į jus privalo atsižvelgti ir daryti taip, kaip jums reikia. Kas sakė, kad jus girdės? Kur kas smagiau pasimokyti iš kitų ir pabūti komandos dalimi, kurioje esate gerbiami ir mylimi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Labai norėsite nesiblaškyti, o atidžiai ir nuoširdžiai dirbti. Tačiau kuo labiau ignoruosite tam trukdančias kalbas, tuo prasčiau seksis ir tuo labiau įsitikinsite, kad pašnekesiai gerina darbo atmosferą, rezultatus ir santykius su kolegomis. Nepaisant to, aplink sklandys kažkokie prisiminimai, kuriuos būtų gerai nuvyti šalin.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mieliau visą dieną pramogausite, nei dirbsite, o į bet kokį darbą žiūrėsite kaip į pramogą ar saviraiškos būdą. Dienos žaidimus laimėsite, bėgdami ten, kur jus šaukia jūsų norai ir troškimai, ten, kur žinios ir pasaulio platybės. Ir to tegul neužtemdo nepasitenkinimo vaiduokliai, klaidžiojantys jūsų komandoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus ką aptarti namuose ar papasakoti apie juos, todėl atidžiau rinkdami žodžius apsaugosite savo asmeninę erdvę. Kita vertus, kažkokia išaiškėjusi paslaptis gali išspręsti šeimos problemas, o geri patarimai pagelbėti atliekant namines ir profesines užduotis. Regis, darbdaviai jų jums parūpins apsčiai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama