Trečiadienio horoskopas – kovo 29 d.

Medžio šakelės / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-29 06:49
Šiandien būsite veržlūs, planuosite ir savo planais dalinsitės. Mintys dėliosis aiškiai ir tiksliai, o jas dar labiau sukonkretins gauti patarimai ir rekomendacijos. Taigi, kad ir kur išsiruošite, kad ir su kuo susitiksite, jokių improvizacijų: turėkite aiškų, gerai paruoštą ir tikslų planą, vedantį tiesiai link tikslo. Vakare tempas sulėtės, tačiau tai nesumažins noro klausti ir gauti atsakymus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien noriai užimsite dominuojančias pozicijas. Tai pademonstruosite savo kalbomis, patarimais, pažadais, nurodymais ir pamokymais. Visą dieną jūsų balsas bus girdimas, o nuomonė ir žinios priimamos už gryną pinigą. Taip įtaigiai ir rimtai jas dėstydami, nepraleiskite progos išsikovoti gero oratoriaus vardą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būtų keista, jei šiandienos planus paviešintumėte. Labiausiai norėsite likti nematomi, o savo ketinimais dalinsitės ne su bet kuo. Tokiu būdu reikalingiems asmenims pavyks išaiškinti tai, kas jums aktualu. Matydami, kokie esate atkaklūs, jie parūpins atsakymus į jūsų klausimus ar suteiks priėjimą prie reikalingos informacijos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės dienų magija

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo iškalbą šiandien galite panaudoti tam, kad išsikovotumėme vietą komandoje, apgintumėte ją ar paskatintumėte kolegas ko nors kartu pasiekti. Regis, jums bus nesunku kitiems ką nors paaiškinti, pakaks ir noro atsižvelgti į kitų žmonių nuomonę, patobulinti ir papildyti savo reiškiamas mintis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien žodžiais taikysite tiksliai į dešimtuką ir tai jums padės išpešti bet kokią pergalę darbo vietoje. Atsakingai vertinsite netgi tų žmonių pastabas, kurių paprastai nesiklausytumėte. Be to, netgi nuobodi veikla negąsdins. Įsigilinsite į visas būtinas smulkmenas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tai, kuo tikite, ką išmanote, ko kitus norite išmokyti, jiems įsiūlyti ar parduoti, šiandien dėl jūsų įtaigumo pasieks adresatą. Ir ne vien tai – pasitempsite kaskart, kai galėsite kam nors savo žodžiais suteikti džiaugsmo. Net jei per dieną jūsų mokinių ar pasekėjų būrys nė kiek nepadidės, pamatus tam padėsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien įmanoma susitarti dėl dalykų, kurie rūpi jums ir jūsų šeimos nariams. Tai, kam vis nesiryžtate, ir temos, prie kurių nesinori grįžti bijant sugadinti santykius ar kitaip susitepti, dabar gali būti tinkamai aptartos. Galbūt visi kartu padarysite išvadą, kad tas baubas ne toks jau baisus, koks piešiamas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visą dieną būkite smalsūs ir atidūs tam, ką jums pasakoja kiti žmonės. Nors retkarčiais jų pateikta informacija atrodys pernelyg rimta, sudėtinga ar kiek atstumianti, jums ji gali tapti vertinga pamoka. Be to, ji gali būti ir patikima priemonė, padedanti suprasti kitus asmenis ir pagerinti santykius su jais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Etiketas teatre. Apie ką dažnai net nepagalvojame

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite aiškų tikslą ir daug dėl jo darysite. Pasitikėjimas savimi bus būtina sąlyga, siekiant kuo geriau susidoroti su kasdieniais uždaviniais. Siūlydami ką nors savo – pagalbą, lėšas, gabumus – būkite pasiruošę įrodyti, kad tai išties yra vertinga ir jūs esate pasiruošę imtis visos atsakomybės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien žinosite, kaip papasakoti kitiems savo istoriją ir kaip išskirti pačius svarbiausius aspektus. Iš savęs daug reikalausite ir kitiems noriai rodysite atsakingumo ir rimtumo pavyzdį. Netylėkite, jei yra dalykų, kuriuos turite išaiškinti savo vaikams. Pristatykite savo kūrybinius ir kitus projektus žiūrovams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Daugiausia pokalbių šiandien vyks apie namus, šeimą ar asmeninius poreikius. Svarbiausios temos bus susijusios su praeities įvykiais ir jų įtaka šiandienai. Regis, kai ką dabar išgirdę, supratę ir išsiaiškinę, galėsite sklandžiau įvykdyti tai, kas iki šiol dėl kokios nors priežasties buvo neįmanoma.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jus įtrauks informacijos ir bendravimo srautas. Tai bus ypač akivaizdu kolektyve. Tiesa, kalbų bus tik tiek, kiek reikia ką nors išmokti, suprasti, paaiškinti ar pranešti. Jūsų bičiuliai ar kolegos bus pasiruošę su jumis pasidalinti savo patirtimi. Atsižvelgę į juos, patobulinkite savo ryšių, kelionių ir mokymosi planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Susirūpinę tuo, ką galite turėti ir ko pasiekti, šiandien nepasilikite sau to, ką sugebate ar išmanote. Tinkamai panaudoti ar atskleisti talentai bei įgūdžiai bus sutikti su derama pagarba. Būsite išgirsti ir tuomet, kai kreipsitės į vadovybę dėl atlygio, pristatysite atliktą darbą ar nuspręsite ką nors savo mintimis ar žodžiais darbo vietoje iškovoti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai