Trečiadienio horoskopas – gegužės 31 d.

Pienių laukas
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Dieną pradėsite džiugiai nusiteikę ir tęsite kuo rimčiausiai vertindami kiekvieną patarimą ar rekomendaciją. Nenoriai laužysite taisykles, tačiau aplinkybės vers taip elgtis. Mintys ir žodžiai turės didelę galią ir smigs giliai. Vakare užsigeisite tvarkos ir nuoseklumo, kritiškai vertinsite ne tik kitų poelgius, bet ir savus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daug kas įmanoma, jei pasitelksite išradingumą, kūrybiškumą, žinias ar patirtį, ryšius su toli gyvenančiais ir partneriais. Netgi pavyks rasti tinkamų žodžių, kurie sudomins darbdavius. Vakare nesiskųsite dėl visokiausių rūpestėlių, o darbuositės it bitelės, pamiršusios pagyrimus ar atlygį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesėdėsite rankų sudėję, o rūpinsitės visokiausiais dalykėliais, kaip antai, šeimos biudžetas. Sieksite įgyvendinti kokį nors vien jums suprantamą planą. Jei reikės ką nors išmokyti, jūsų žodžiai skambės įtaigiai. Vakare atgaivą teiks veikla, kuri paprastai jūsų nesudomintų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sukdamiesi įvykių sūkuryje, leiskite labiau pasireikšti savo antrajai pusei ir prisijunkite prie intriguojančių draugų pasiūlymų. Pavyks tyliai išgauti reikiamą informaciją. Vakare įniksite į namų rūpestėlius. Apsiginklavę kruopštumu ir kantrybe, griebsitės to, kam paprastai nekyla rankos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiandien reikės veiklos, kuri džiugintų. Dirbdami ar pramogaudami, rasite nestandartinių būdų, kaip sudominti kitus. Be to, nevengsite ir atsakomybės. Net sudėtingiausiose komandinėse užduotyse rasite siūlo galą. Vakare judėdami iš vietos į vietą ir turėdami pakankamai informacijos, jausitės saugūs ir užtikrinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite įtaigūs ir savimi pasitikintys, todėl daugelis prieš jus lenks galvas. Pabandę kitus kai ko išmokyti ar mylimiesiems ką nors smagaus suorganizuoti, lengviau pasieksite rezultatą ir pelnysite pagarbą. Jūsų pasiūlymai nepraslys vadovams pro ausis. O vakare kruopščiai skaičiuosite išlaidas ar pajamas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pildysite šeimos narių reikalavimus, atliksite kitas su namais susijusias pareigas ir turėsite ne vieną priežastį nustebti. Jūsų kūryba ar atostogų planai, kuriais pasidalinsite, pasieks reikalingas ausis. Vakare be didelių pastangų parodysite kitiems, kaip tvarkingai į lentynas sudėlioti tai, mėtosi po kojomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Komandos pagarbos nusipelnysite tinkamai panaudoję aplink sklandančią informaciją ir intriguojančius partnerių pasiūlymus. Pavyks išpešti informaciją iš šeimos narių ar perprasti jų motyvus. Vakare raskite būdą gerai pailsėti ar vietą, kurioje galėtumėte ramiai peržiūrėti savo praeitį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atostogų horoskopas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tam, kad pavyktų pritaikyti savo gabumus ar įgūdžius, tikintis dėmesio ir pripažinimo, jums reikės savimi pasitikėti. Tačiau dienotvarkė nebus tokia kaip visuomet. Kalbėdamiesi su partneriais rasite ką pasakyti, kad jūsų žodžiai būtų veiksmingi. Vakare tinkamai pasitarnausite draugams ar komandos nariams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsakingai ginsite savo nuomonę, įtikinsite kitus tuo, kuo patys tikite, ir atrasite netikėtų kūrybiškų sprendimų. Darbe pažersite tokių pasiūlymų, kad nebus įmanoma palikti visko taip, kaip buvo iki šiol. Vakare rasite paprastų priemonių, padedančių suvaldyti bet kokį aplink jus tvyrantį chaosą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Rasite kelius, padedančius užsitarnauti kitų žmonių pasitikėjimą. Gal net teks grįžti į praeitį, tikintis išnarplioti kokią nors painiavą ar kai ką perdaryti namuose. Vakare džiaugsitės mokydami kitus, gilindami žinias ar bent mintimis kur nors nukeliaudami.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Netikėtos naujienos gali pakoreguoti jūsų planus, tačiau leidę kitiems nuspręsti, kur link jums sukti, šiandien nesuklysite. Pasitikėkite savo komanda ir savo partneriais. Pavyks išaiškinti paslėptas naminių problemų priežastis. O vakare paprastomis priemonėmis atliksite tai, kas leis užsitarnauti kitų lojalumą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Bus pareigų, kurias atliksite žaismingai ir kūrybiškai, pirkinių, kurių turbūt neplanavote, ar dovanų, kurių visiškai nesitikėjote. Svarbų žinių išgirsite ar kai ko išmoksite iš bičiulių ar komandos narių. Vakare leiskite kitiems vesti jus už rankos, nebandydami patys kontroliuoti to, kas vyksta aplink jus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau