Trečiadienio horoskopas – birželio 7 d.

Dangus / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien ieškosime problemų esmės, užuot bandę nuo jų išsisukti. Sieksime suprasti, kas liko nesuprasta, įtraukdami į savo veiklas kitus ar priimdami kitų kvietimus įsitraukti. Užuot kūrę naujus planus ar pradėję ką nors nauja, tobulinkime tai, kas pradėta ir įprasta. Merkurijus, pasiekęs Dvynius, pasijus lyg namuose, todėl mums padės nepriekaištingai panaudoti komunikacinius įgūdžius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nuo šiol tapsite nepralenkiami derybose, o ir jokia naujiena nepraslys pro jūsų ausis. Tačiau dienos įvykiai tekės ramiai, kiek nuspalvinti tirštų emocijų, į kurias nebus įmanoma nereaguoti. Teks atkurti nutrūkusius ryšius, o gavę pritarimą, pasieksite bendrų rezultatų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Lyderio pozicijas perleiskite trumpam jam ar jai, nes parodę partneriams, jog jais pasitikite, tikrai nenusivilsite. Be to, vis daugiau minčių turėsite apie pinigus ar kitas vertybes. Susiklostys palankios sąlygos užsidirbti iš rašymo, kalbėjimo ar derybinių įgūdžių. Taip pat galėsite prabilti ir apie kitus savo unikalius talentus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atostogų horoskopas

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl Merkurijaus grįžimo į jūsų ženklą tapsite nepralenkiami bendravimo ir mąstymo fronte. Pradėkite pasakoti istoriją, kurią visi išgirs. O jei darbų gausa ragins jus imtis ko nors nauja, šiandien šias mintis metę iš galvos, užsiimkite tuo, ką iki šiol esate nepriekaištingi įvaldę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Intensyvus bendravimas šiandien jus skatins atsitraukti ir pasiklausyti, kas ką šneka. Rasite būdų pasimėgauti dienos teikiamais džiaugsmais, kurie padidės, jei nepasiliksite visko vien sau. Nusprendę pasidalinti gerais įspūdžiais, pamatysite, kaip visa tai lengvai pasiekia kitus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sieksite atsiriboti nuo jums nemalonių žmonių ir susikurti kuo saugesnę ir jaukesnę erdvę sau. Jei iš rankų kristų darbo įrankiai ir priemonės, o žmonės nevykdytų pažadų, neširskite. Verčiau ką nors nuveikite savo artimųjų ar namų labui. Būdami smalsūs, šnekūs ir noriai dalindamiesi savo mintimis sudominsite bendražygius.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daugės kalbų apie darbą ir esamus ar galimus profesinius siekius. Regis, dėl savo intelekto bet kokį sumanymą realizuosite. Norėsite daug žinoti, tačiau dalį informacijos pasiliksite sau. Dar reikės daug kur suspėti. Tačiau kuo labiau skubėsite, tuo didesnė tikimybė, kad suabejosite, pavėluosite ar neįvykdysite pažado.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėsite tuo, ką šnekate, ir niekam neleisite jūsų mokyti, nes patys norėsite kitus įtikinti galvoti ar elgtis taip, kaip jums patinka. Tikėsite, kad daiktai ar žmonės, kurių užsigeidėte, jums būtini. Nesusitaikysite su kitokia pozicija, kol nelaikysite rankose to, ko jums reikia. Veiksite veikiau paslapčia nei atvirai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pavyks įminti vieną kitą paslaptį ir išpešti iš kitų reikalingą pritarimą, palaikymą ar tai, kas padės jums suprasti kai ką svarbaus. Bus priežasčių jaustis visa galva aukštesniems už kitus. Viena nežinia, ar tokiu būdu drumsite aplink save vandenis, ar rasite būdų savo charizma kitiems apšviesti kelią.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daug informacijos nuo šiol išgirsite iš savo partnerių ar aktyviai dalyvaudami socialiniame gyvenime. Nepaisant to, šiandien dažniau stebėkite, kas vyksta, ir prisitaikykite, užuot diktavę kitiems sąlygas. Tai gali padėti įminti kai kurias jus slegiančias mįsles, atrasti klaidų priežastis ir pastebėti kitų asmenų slaptus motyvus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvyniai – žmogus-orkestras

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laukia daug pokalbių su kolegomis, šnekų ir minčių apie sveikatą ir svarstymų, kaip tinkamiau sutvarkyti savo mitybos, dienotvarkės ar kitus kasdienius reikaliukus. Regis, norėdami save apsaugoti, nepasitikėsite kolegomis ar bičiuliais. Tačiau netgi tai nepadės jums išvengti nedidelių klaidelių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Lengvas, žaismingas ir nerūpestingas bendravimas su tais, kuriuos mylite, praskaidrins ne tik šią dieną, bet ir artimiausias. Be to, tikėsitės geriausių savo pastangų rezultatų. Tai pavyks, jei neužsiimsite naujomis veiklomis, o koreguosite tai, kas pradėta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kils daug kalbų apie namus. Tai paskatins ir suteiks noro judėti pirmyn. Be to, turėsite tik jums suprantamo optimizmo ir tikėjimo savimi. Išlošite, jei į savo planus įtrauksite kitus, o ne užsidarysite nuo tų, kurie jumis netiki. Tokiu būdu pagilinsite savo žinias ir pamatysite aplink save daugiau spalvų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau