Trečiadienio horoskopas – birželio 25 d.

Kompozicija ant smėlio. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Išgyvenome trumpiausią naktį; dabar naktys ilgės, o dienos trumpės. Tačiau tikime, kad smagių nutikimų, puikių įžvalgų, jausmingų pažinčių tikrai nesumažės. Ką žvaigždės mums numačiusios šiandien?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būdami nuolatiniame judesyje, suspėsite visur, kur skubėsite. Ne tik kūnas bus judrus, bet ir protas guvus, o lankstumas ir išradingumas gelbės visur. Tiesa, turite pasirinkimą išbarstyti savo energiją kalboms arba, pasinaudodami jėgų antplūdžiu, nuveikti ką nors prasminga. Pavyzdžiui, išminti užžėlusius takelius į jums svarbaus žmogaus širdį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kitų žmonių problemos rūpės ne mažiau nei savos, tačiau po išoriniu geranoriškumu slėpsis noras gauti iš to naudos sau. Užuot jos vaikęsi, panaudokite didžiulį energijos antplūdį savo pačių kasdienėms užduotims atlikti. Pasiseks užsiimantiems intelektualine veikla ir uždirbantiems iš gebėjimo įtikinamai kalbėti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėdami, kad visi jus išgirstų, kalbėsite daug ir garsiai. Jūsų tikslas bus pasiektas net tada, kai nebūsite tikri dėl savo kompetencijos kokia nors tema – bet kuriuo atveju jūsų nuomonė bus išklausyta ir jai pritarta. Vakare išradingumu stebinsite draugus ir vesite diplomatiškas derybas su savo mylimaisiais ar atžalomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Manykite, kad jums pasisekė, jei galėsite šiandien ištrūkti iš ankšto srauto, kurio inertiškai esate nešami. Todėl jums nėra prasmės stengtis tapti gerais pašnekovais. Neradę sau nuošalios vietos, sukurkite ją patys tada, kai aplink netils kalbos ir diskusijos. Tokiu būdu išsaugosite energiją, kuri vakare jums bus reikalinga namuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Draugai ar kolektyvas įvertins jūsų pastangas, jei nebandysite jų įtikinti, kad visada ir visur esate teisūs. Tiesą sakant, su jais kalbėsite daugiau nei įprastai. Tačiau įsitikinkite, kad jie spėja jus išgirsti. Vakare pūstels permainų vėjai, kuriems iš anksto pasiruošti jums nebus leista. Jei nežinote kaip elgtis, paklauskite kitų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daug dirbti jums šiandien bus ne prievolė, o geros savijautos garantas. Tiesa, nuolatinis šurmulys aplinkui labiau blaškys nei padės, tačiau į jūsų nuomonę šia tema nebus atsižvelgta. Vakare tikėkitės mažų netikėtumų, kuriems pasiruošti nebus laiko. Tačiau jūs šiandien žinote, kaip viską, kas neapčiuopiama, paversti kūnu. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atvirai žvelgdami į dienos džiaugsmus ir rūpesčius, praskaidrinsite ne tik savo, bet ir kitų žmonių nuotaiką. Kuo daugiau judėsite ir kuo daugiau bendrausite – tuo geriau dienos pabaigoje susidorosite su išdaigomis, kurias jums vakare iškrės antroji pusė. Be to, jūsų diplomatiniai gebėjimai suskaldys ant jūsų santykių anksčiau susikaupusius ledo luitus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien bendravimas stiprins jūsų ryšį su aplinka ir ties kelius, kurie padės sutarti ir susitarti su aplinkiniais. Dėl šios priežasties neužsisklęskite, nes turite galimybę savo oponentus paversti sąjungininkais. Vakare išradingai susidorosite su buities rūpesčiais ir neakivaizdžiais būdais patrauksite visas anksčiau jūsų kelyje buvusias kliūtis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būtu puiku, jei šiandien mažiau kalbėtumėte, o daugiau klausytumėtės. Priežastis? Iš kitų žmonių išgirsta informacija atskleis nemažai tiesos. Tiesa, žodžiai, kuriuos vakare jums išsakys mylimas žmogus ar vaikai, jums atrodys mažų mažiausiai keisti. Savo gebėjimą įtikinamai kalbėti  panaudokite siekdami susitaikyti su draugu ar drauge.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Priešprieša, kurioje šiandien gali atsidurti jūsų namų ir profesinės problemos, tegul  neišblaško, o sutelkia. Todėl neužsisklęskite kurioje nors vienoje barikadų pusėje: būdami darbe neignoruokite iš namų išgirstų naujienų, o namuose vykstančius įvykius panaudokite tam, kad sėkmingiau susidėliotų jūsų profesinis gyvenimas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tikėkitės geriausių pasekmių net tada, kai įvykiai kryps visiškai priešinga kryptimi. Šiandien save išreikšti žodžiais lengva, todėl nieko nelaukdami praneškite visiems apie save ir tai, kuo esate žavūs. Kuo esate nepakartojami, galėsite pasipuikuoti ir vakare. Čia pat jūsų tykos ir dar viena nesunki užduotis – pajudinti užstrigusius studijų ar santykių su toli gyvenančiais asmenimis reikalus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Namų rūpesčiai trukdys jums lengvai ir nerūpestingai pasiekti finišą ir gauti tai, ko jums norisi. Pasistenkite, kad ne tik rezultatai, bet ir jų eiga jums žadintų teigiamus jausmus. Vakare jus gali užklupti permainoms, iš pradžių nepatogios lyg nepranešioti batai. Kad gerai jaustumėtės ne tik jūs, bet ir visi kiti, turėsite pasistengti susitarti.

Skaitykite daugiau