Trečiadienio horoskopas – birželio 21 d.

Vanduo / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien Saulei įėjus į Vėžio ženklą prasidės vasaros saulėgrįžos dieną. Paskui Saulę į šį ženklą atskubės Merkurijus. Tai lems, kad kalbėdami tikėsimės, jog mūsų išsakomi patarimai ir rūpesčio kupini žodžiai tiesiog būtini mūsų pašnekovams. Niekur neskubėdami mėgaukitės šia diena ir jos teikiamomis dovanomis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią ir artimiausias dienas užpildys malonus bendravimas namuose ir aplink juos. Regis, tai gali būti naudinga sprendžiant opias šeimos problemas. Stenkitės, kad noras išsakyti jausmus netrukdytų išgirsti artimųjų. Sumanę ką nors įsigyti, neskubėkite. Visų pirma įsitikinkite, kad viską gerai apgalvojote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Susitikimai, pažintys ir naujienos ne tik žadins smalsumą, tačiau ir kels įvairių jausmų, prisiminimų ir asociacijų. Ryšys su aplinkiniais ir jų reakcijos bei jūsų savijauta bus kur kas svarbesni dalykai už aptariamą temą. Iš to nemažai išmoksite. Kuo tvirtesni būsite, tuo patikimiau atrodysite besikreipiantiems į jus pagalbos ar patarimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos energija padės jums atsiskleisti, padidinti savo pajamas arba įsigyti ką nors vertingo. Visi pastebės, kad veltui burnos neaušinate, nebent kalbėjimas ir rašymas pelno jums duoną. Bus gera ir kam nors neatlygintinai pasitarnauti, todėl prašantiesiems durų jokiu būdu neužtrenkite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks partneris jums tinkamiausias pagal horoskopą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų ženkle susitinka Saulė su Merkurijumi, taigi nedelsdami spręskite asmenines problemas ir jei turite ką pranešti kitiems ar pasakyti apie save, padarykite tai dabar. Šiandien patirsite ir teigiamų dalykų darbe. Nesėdėkite rankų sudėję. Raskite konkrečių būdų padėti savo bendražygiams ar ką nors padaryti dėl grupės gerovės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Blogiausia, ką galite padaryti šiandien, tai nuspręsti, kad jus pamiršo ir paliko likimo valiai. O geriausia – su kuo nors (gal net savimi) susitaikyti ir išsakyti atleidimo žodžius tiems, su kuriais jums gyvybiškai svarbu susitaikyti. Netruks ir ambicijų, lėtai, bet užtikrintai vedančių link pasirinkto tikslo.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien su savo draugais ar kolegomis norėsite dalintis savo jausmais, mintimis, idėjomis, baimėmis ir viltimis. Regis, tokiu būdu gali gimti tinkami būdai kokiam nors jums visiems aktualiam galvosūkiui išspręsti. Išėję už savo komandos ribų, mažu nepasitenkinsite. Užsigeidę kam nors ką nors įrodyti, įsitikinkite, kad jūsų klausosi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Karjera ir pasiekimai atsidurs jūsų dėmesio centre, be to, su vadovais ar tais, nuo kurių priklauso jūsų profesinė sėkmė, galėsite aptarti tai, kas jus neramina. Tiesa, lipti per galvas, nereaguojant į kitų mintis ir jausmus, neleistina. Jūsų kantrybė ir nuoširdžios pastangos pelnys partnerių pasitikėjimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atsargiai! Dovanos gali būti prakeiktos

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Stiprūs šiandien būsite tuomet, kai reikės įtikinti ar išmokyti kitus. Pravers šnektelėti apie keliones, nuspręsti ar suplanuoti žinių gilinimo būdus. Neabejokite savimi, kai kils noras pasidalinti savo patirtimi. Neieškokite lengvų kelių bandydami išvengti ir kitų žmonių įtakų. Klausykitės ir mokykitės iš jų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ką nors prarasdami ar atsisakydami to, kas nereikalinga, įgysite ar patirsite daugiau teigiamų dalykų. Norėsite to ar ne, bet įsivelsite į kitų žmonių paslaptis ar nejučiomis peržengsite uždraustas ribas, kad atskleistumėte tai, kas nuo jūsų slepiama. Rūpės ir visokie kasdieniai dalykėliai, kuriuos vykdysite nuosekliai ir neskubėdami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite pasiruošę išklausyti savo partnerių darbe ar namuose. Tai ne tik padės suprasti kitus žmones, leis išsamiau pažinti save, bet ir talkins gerinant asmeninių ar darbo santykių kokybę. Atrieksite dalį dienos laiko ir savo pomėgiui, atžaloms, laisvalaikiui ar kitiems dalykams, kurie jus džiugina.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vertingų pokalbių gali būti apsčiai, jei pasistengsite ir kitus išgirsti, o ne vien patys kalbėsite. Sužinosite vertingų dalykų, kurie padės gerinti jūsų sveikatą ir buitį, patobulinti darbo kokybę ar dienotvarkę. Tiesa, ką nors spręsdami ar ko nors imdamiesi, visų pirma atsižvelkite į tai, kokią įtaką tai turės jūsų šeimos gyvenimui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neužsidarysite savo pasaulyje – vis ieškosite, su kuo galima aptarti rūpimas temas, su kuo pasimatyti ar ko pasimokyti. Romantiškų šnekų, pokalbių su vaikais ar apie juos, diskusijų, susijusių su pramogomis ir kūrybiniais projektais, bus daugiau, nei iš tiesų reikėtų. Atskleisite save jums tinkamiausiais būdais ir džiugiai leisite laiką.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau