Trečiadienio horoskopas – birželio 18 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Mirštate iš smalsumo, kas jūsų laukia trečiadienį? Ilgai nedelsę pasidomėkite, ką jums pranašauja žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Praėjusių dienų įtampa išsisklaidys lyg rūkas, jei nesivaikysite sensacingų naujienų ir nebandysite nurungti priešininkų. Elkitės priešingai – išnaudokite turimas priemones tam, kad sukurtumėte namų jaukumą ir įsigytumėte daiktų ar priemonių, kurie padarytų jūsų namus jaukesnius, o jūsų gyvenimą juose patogesnį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei plačiai atmerksite akis ir išplėsite ausis – nepražiopsosite pasiūlymų žmonių, kurie ketina jus pamaloninti ar pradžiuginti. Įvairiausios gėrybės noriai kris jums į rankas dėka tų, su kuriais dirbate ar ilsitės, todėl pasistenkite nelikti vieni. Būdami jums svarbių žmonių grupėje, nevenkite pasidalyti tuo, ką gero įgijote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei atsiras gebančiųjų jums įrodyti, kad jums kažko trūksta, netikėkite jais. Žinokite, kad viskas yra priešingai. Šiandien turite tiek, kiek jums reikia ir net daugiau. Tereikia mokėti pasinaudoti tuo. Tiesa, kadangi visą energiją skirsite darbui, galite nepastebėti kai ko džiugaus ir reikalingo. Kita vertus, tai neleis jums abejoti ar blaškytis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žinosite, kad viskas yra taip, kaip turi būti. Be kitų širdį glostančių dalykų, gali pakvipti tuo, ko ilgai laukėte: atsiras sąlygų parodyti stipriąsias savo savybes tiems, kuriuos mylite, gerbiate ir kuriais rūpinatės. Šiame sąraše būtinai atsidurs ir jūsų draugai, o šiems nestigs dėkingumo ir priemonių, kaip jums atsilyginti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Abejonės gali nuplukdyti tolyn viską, ką gero jums ketina pasiūlyti šios dienos įvykiai, per dieną sutikti žmonės ir palankiai susiklosčiusios aplinkybės. Todėl rečiau svarstykite, ar verta, verčiau griebkite ir darykite. Tik tokiu būdu ugningas jūsų temperamentas apšvies jums kelius į neakivaizdžius, bet vertingus pasiūlymus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ne tik ausimis, bet ir širdimi klausykitės tų, kurie jums beria vertingų patarimų. Be abejo, tai ne visada bus lengva užduotis, nes turėsite atsiriboti nuo savo kritiškumo ir į viską pažvelgti kaip į visumą. Tačiau jūsų pastangos objektyviai įvertinti gautus pasiūlymus iš draugų ar kolegų praplės jūsų mažą pasaulį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą savo įžvalgomis tinkamai naudositės dirbdami kasdienius darbus. Šeštasis jausmas pakuždės, kur ir kada pasukti, kurį mygtuką paspausti, kad viskas veiktų nepriekaištingai. Dienai įsibėgėjus, nestigs pagalbininkų įgyvendinant profesinius siekius. Vienintelė sąlyga – dalytis su kitais tuo, ką turite geriausio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ilgai laukti, ko esate verti, nereikės. Ore tvyros jums palankios energijos, kuri osjums sudarys tokias sąlygas, kokių visada norėjote. Neapsirikite, jei atrodys, kad gera tik ten, kur nėra jūsų. Patys galite tapti priežastimi ar iniciatoriais tos sėkmes, kuri aplankys jus ir tuos, kuriuos mylit bei vertinate labiausiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei gerai jausis šeimos nariai, laimingi būsite ir jūs. Dalis džiugių akimirkų gali įvykti savaime, be jūsų pastangų, bet toli gražu ne visos. Todėl imkitės iniciatyvos į rankas, kad tiek namiškių, tiek jūsų gyvenimas įgautų daugiau naujų ir džiaugsmingų atspalvių. Kartais eisite prieš srovę, bet argi tai yra kliūtis matantiems aiškų tikslą?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Žinios, kurias išgirsite ir paskleisite, ne visada bus akivaizdžios ir aiškios, bet visada vertingos. Dienos pradžioje kiek pervertinsite kitų indėlį į savo sėkmės puodą, bet priešingai elgtis pavyks tik vakare. O iki tol pasiimkite didžiausią šaukštą ir griebkite gardumynų, kuriuos  ant pietų stalo jums patieks jūsų partneriai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nebūsite tikri dėl ryte pasirinktos judėjimo krypties. Jums vis atrodys, kad vieno ar kito punkto jūsų užduočių sąraše buvo galima išvengti ar kai kuriuos pakeisti vietomis. Liaukitės blaškytis, antraip dienos šilumą ir gėrį išbarstysite ne tiems, kuriems tai buvo skirta. O jei jausitės nepakankamai įvertinti, geriausias vaistas – pakeisti požiūrį. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nėra ko abejoti – ši diena sukurta jums, o jūs – jai. Tai pagrindinė priežastis įsitaisyti soste ir, nieko neveikiant, laukti apdovanojimų. Tiesa, pasirinkus tokią taktiką, šių apdovanojimų gali ir nebūti. Šiandien esate savo laimės kalviai, tad labai svarbu, kaip pasielgsite, kaip reaguosite ir kaip naudositės jums suteiktomis progomis.

Skaitykite daugiau