Trečiadienio horoskopas – birželio 14 d.

Horoskopo ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Asmeninius planus šiandien nustums komandiniai. Daugiau pastangų skirsime ne tam, kas vyksta šiuo metu, o rūpinsimės ateitimi. Gims idėjos, sumanymai, tačiau nebus ūpo paskęsti minioje ir paklusti jos valiai. Dažnai užsisvajosime, ignoruosime faktus ir tikėsime ne tuo, ką girdime, o tuo, ką norime girdėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lengvai įsilieję į komandines veiklas ar grupės žaidimus, turėsite sąlygas grupės vairą imti į rankas. Bendražygių simpatijas užkariausite ne jiems vadovaudami, o bendradarbiaudami. Tiesa, išsakę savo mintis kaipmat būsite sukritikuoti, nes faktus painiosite su fantazijomis ir taip netyčiomis kitus apgaudinėsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Mėgausitės galimybe būti užimti, reikalingi ir vertinami už savo pastangas. Ieškodami sprendimų darbo vietoje, turėsite ne tik idėjų, bet ir netradicinių būdų, kaip juos įgyvendinti. Deja, su draugais ar kolegomis susitarti bus sudėtinga dėl įsivaizdavimų, lūkesčių ir trikdžių išsakant savo poreikius ar pritaikant gabumus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors į jūsų mintis įsisuks abejonių dėl gyvenimo tikslų, o vadovybė neteisingai jus supras, diena negailės ir džiugių akimirkų. Regis, jūsų žinios ir tikėjimas savo teisumu leis jaustis kiek pranašesniems už kitus. Tiesa, net jei ką nors ir išmanote geriau už kitus, verta laukti, kol aplinkiniai patys tai pastebės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors šiandien jums nebus lengva teisingai apsispręsti, nesiliausite ieškoję patvirtinimo, ar elgiatės teisingai, ar ne. Turbūt įsitikinsite, kad geriausias kelias tas, kuris tiks visiems bendrakeleiviams. Bandymai ką nors išaiškinti kitiems ar juos ko nors išmokyti kažin ar bus vykę.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną leiskite ne vieni. Bet kokioje situacijoje jums patalkins kiti žmones, todėl į šiandienos planus vertėtų nedelsiant įtraukti kitus, atsižvelgti į jų nuomonę ar poreikius. O bandydami ką nors išaiškinti draugams, su jais susitarti ar ką nors iš jų gauti, įsipainiosite į nesusipratimų pinkles.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neeikvokite laiko bandymams visur įvesti tvarką, nes laisvės ir netikėtumo dvasia bus stipresnė už taisykles ir kitas neesmines smulkmenas. Išlošite ieškodami novatoriškų būdų kasdienybei patobulinti. Diskutuodami su partneriais niekaip nesuderinsite požiūrio į darbą ar kitus tikslus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užvis labiau rūpės pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti. Suteikę laimės sau ar savo mylimiesiems, išsiskyrę iš minios savo kūrybiškumu, gerai papramogavę, jausitės kone įveikę pagrindines dienos užduotis. O jei buityje ar darbo vietoje įsivyrautų chaosas, stebėkite, užuot veltui laiką gaišę bandymams viską sustatyti į vietas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien verta eiti ten, kur dar nebuvote, ir elgtis taip, kaip paprastai trūksta ryžto pasielgti. Susidūrę su šeimos dilemomis, ieškokite išskirtinių sprendimų, reikalui esant išeidami iš komforto zonos. Suprasti savo atžalas gali būti nepaprasta. O sumanę išpešti iš kitų informaciją, nieko nepešite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors aptariant šeimos aktualijas įsivels keletas klaidų, vis dėlto jums reikalingi kontaktai megsis lengvai, sklandžiai ir paprastai. Klausykitės ir nuolat keiskite kryptį. Pažintys su įdomiais žmonėmis suteiks naujų galimybių, o neįprasti patarimai ar naujienos padės spręsti jums aktualias problemas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien susitikimuose, pokalbiuose su kolegomis, derybose ar dienos kelionėse atsiras klaidų ir nesusipratimų. Tačiau jums naudinga būti išradingiems ir originaliems, ieškant pajamų šaltinių ar žvalgantis po parduotuvių vitrinas. Nepraloš ir turintieji neįprastų gebėjimų, įgūdžių ar puikiai valdantieji naujas technologijas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėdami išsiskirti iš minios ar ieškodami jaudinančių patirčių, ignoruosite tai, jog ne visi supranta, kodėl neįprastai atrodote ar keistai elgiatės. Imkitės iniciatyvos, pasinaudoję tuo, kad esate geriau girdimi ir labiau matomi. Tiesa, dėl savo ar brangaus žmogaus laimės kai ką aukosite, neskaičiuodami galimybių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dvasinės ligų priežastys

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Klaidžiodami visokiausiuose dienos labirintuose, stiprybės semkitės nuojautoje. Atleidę sau ar kitiems, atsikratę to, kas jus slegia, išlaisvinsite save, o bandydami dalyvauti kasdienybės šurmulyje, veltui jėgas ir laiką švaistysite. Šnekėdami su šeimos nariais niekaip nerasite reikalingo siūlo galo.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau