Trečią kartą vedė aktorius Seanas Pennas: intymi ceremonija vyko internetu

Seanas Pennas ir Leila George/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-05 09:32
Garsusis Holivudo ktorius Seanas Pennas (60) laidoje „Late Night with Seth Meyers“ atskleidė džiugią žinią. CNN praneša, kad praeitą savaitę jis vedė aktorę Leilą George (28). Įdomu tai, kad tuoktuvių ceremonija vyko per pokalbių platformą „Zoom“.

Minėtoje laidoje aktorius prisipažino, kad internetinės „Covid vestuvės“ problemų nesukėlė. „Sakykime, kad dėl COVID atsirado socialiai išlaisvinančių veiksnių“, – juokėsi aktorius.

Poros vestuvės buvo intymios, jose dalyvavo keletas pačių artimiausių jiems žmonių, skelbia „People“. „Viskas vyko ketvirtadienį. Namuose mes surengėme „Covid vestuves“ – per „Zoom“ bendravome su mus sutuokti įgaliotu asmeniu, o mes, kartu su mano vaikais ir jos broliu buvome savo namuose“, – apie ceremoniją pasakojo aktorius.

Perpus jaunesnė S.Penno išrinktoji Leila  George – aktorių Vincento D’Onofrio ir Gretos Scacchi dukra. Šviesiaplaukė Leila George seka savo tėvų  pėdomis ir yra pradedančioji aktorė, tačiau kol kas dar nespėjo sukurti ryškių vaidmenų ar sulaukti pripažinimo.

Seanas Pennas ir Leila George / Vida Press nuotr.
Seanas Pennas ir Leila George / Vida Press nuotr.

Seanui Pennui tai – trečioji santuoka. 

Charlize Theron ir Seanas Pennas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Charlize Theron ir Seanas Pennas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

1985-1989 metais jis buvo vedęs dainininkę Madonną, o nuo 1996 iki 2010 – Robin Wright. Vėliau  Seanas Pennas susitikinėjo  su aktore Charlize Theron. Jų romanas užsimezgė 2013-ųjų gruodį – maždaug po metų jie susižadėjo, bet 2015-ųjų gegužę pasuko skirtingais keliais. Prieš tapdami pora jie buvo pažįstami beveik du dešimtmečius.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai